SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA - POWERLIFTING wg Żubra - Daniel Grabowski TREC TEAM

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a no faktycznie było coś tam takiego, że Ty nie uważasz go za sportowca tylko za showmana czy cos takiego. Może jak zdobędziesz jakiś jeszzce ważny medal to przestaną przekręcać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Chodziło mi o to, żeby ułożyć 4 plany ew. 3 i dwa ciężko robione na końcu tygodnia, a jeden albo dwa lekko i robione na pierwszym i drugim treningu w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
kotlet jak już będziesz miał ten plan to będzie można kombinować, pytałeś się mnie o układ A,B, a teraz pytasz się o A,B,C?

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
15.01.2010

1) SKLADANKA
-push press zza karku 15x75
-przysiad przedni ta sama sztanga x 3
-podciaganie na drazku podchwyt 10-12-15

2)przysiady
165 x 15

3)SKLADANKA
-wyc lezac 105 x 15
-wioslowanie podchwytem 105 x 15

4)Martwy Ciag ALE ze szrugsem 165 x 15

5) Młotkowe uginanie na ławeczce sztangielką 24 kg x 15
prostowanie na wyciągu 3x15

6) brzuszki 3 x25

Na koniec treningu trochę się pobawiłem na ergometrze najpierw na 1000 metrów, a potem na 500 m.
na 500 m. wyszło mi 1.49, ale bez większego skupienia, a na 1000 nie zwróciłem uwagi.

Ogólnie ostatnio odzywa się chyba stara kontuzja pleców, tzn. podejrzewam stan zapalny w odcinku lędźwiowym, ból ten nie jest zbyt duży, i ogólnie odczuwam go tylko w niektórych płaszczyznach, ale jakoś nie mogę się go pozbyć...nie wiem czy w grę nie wejdą jakieś leki przeciwzapalne...

SIŁA!!!!!!!!
1

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
http://sport.wp.pl/kat,1715,title,To-nie-Pudzian-jest-najsilniejszy,wid,13039909,wiadomosc.html

Jeśli jest to niezgodne z regulaminem to Przepraszam ale chciałem pokazać tą wiadomość ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To nie Mariusz Pudzianowski jest najsilniejszym człowiekiem na świecie. To miano powinno przysługiwać innemu Polakowi - Danielowi Grabowskiemu, który niedawno został mistrzem świata w trójboju siłowym. 24-latek dźwignął aż 445 kilogramów! - pisze dziennik "Nowiny".


Grabowski już od sześciu lat z sukcesami uprawia trójbój siłowy, jednak mistrzem świata został po raz pierwszy. Wcześniej wywalczył ten tytuł wśród juniorów a także mistrzostwo Europy.

445 kilogramów, jakie mocarz z Suwałk dźwignął na MŚ w RPA, to największy ciężar podniesiony przez Polaka w historii. Tysiąc razy sławniejszy od Grabowskiego Pudzianowski, pięciokrotny mistrz świata siłaczy, w szczytowej formie podnosił sztangę ważącą "zaledwie" 380 kilogramów.

- Nigdy nie uważałem Mariusza za sportowca, bardziej za showmana, który stara się wydrzeć ze świata sławy swój kawałek tortu - mówi Grabowski w rozmowie z dziennikiem "Nowiny".

- Ludzie mogą myśleć, że moja dyscyplina i zawody strongman to niemal to samo. A tak naprawdę jedyne podobieństwo polega na tym, że w obu przypadkach wykorzystuje się swoją siłę, by dźwignąć jakiś ciężar. Więcej podobieństw nie dostrzegam. Strongman oficjalnie nie jest uznawany przez ministerstwo sportu za sport, nie obowiązują tam żadne przepisy antydopingowe. Może tam startować każdy bez jakichkolwiek badań lekarskich - wyjaśnia mistrz świata w trójboju siłowym, na który składa się przysiad ze sztangą, martwy ciąg i wyciskanie leżąc.

W przeciwieństwie do "Pudziana", który potrafił wykorzystać swoją sławę by zbić majątek, Grabowski na razie nie należy do bogaczy. Dostaje tylko 900 złotych stypendium miesięcznie. Jego marzeniem jest znalezienie sponsora, który wspomógłby go finansowo w zamian za promocję marki. W końcu kto nie chciałby być reklamowanym przez najsilniejszego człowieka świata?


WHTF - jak ma Daniel Sponsora - o co tu chodzi ????

NIEŁADNIE !!!

źródło : WP.pl

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2011-01-16 19:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Chodzi pewnie o to ,że wywiad był robiony jakiś czas temu i może dlatego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
tak :) Wywiad zamieszczony dzisiaj o 13:08 ale mógł być przeprowadzony wcześniej . Wiem po sobie ,że np opóźnienia w umieszczeniu wywiadu mogą sięgać miesiąca nawet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Po prostu trzeba zlozyc jakies pisemko zeby poprawili!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CopekJ - Masa, masa, masa 2011

Następny temat

Trening nóg bez maszyn

WHEY premium