SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIŁA - POWERLIFTING wg Żubra - Daniel Grabowski TREC TEAM

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie tak poderzewalem, ze teraz nie idziesz po bandach bo to dopiero poczatek cyklu treningowego, a celem sa MŚ, a nie tam jakies MPS

u mnie z motywacja to jeszcze doszedl fakt, ze jako doktorant nie dostałbym ani grosza stypy sportowej. Ok, niby mam wiecej kasy niz jako student, ale jednak wywalac ja na sport, który kosztuje mnostwo kasy to nie jest to na co mam ochote.
Myslalem, ze te zawody w RAW beda wieksza motywacja dla mnie (wreszcie nie musze sie ubierac w sprzety ... szczególnie do siadów... i treningi nie trwaja do 5h), ale mam plan zeby od wrzesnia/pazdziernika wyjechac na wymiane do zagranicznej uczelni (w sumie to wyglada tak, ze mowie: chce jechac, i jade ) wiec nie za bardzo bede mial jak sie przygotowac odpowiednio (licze przynajmniej na to, ze bede mogl chodzic tam na silke i utrzymac jakas forme, a nie spasc jak po kontuzji w 2008).
Ale mniejsza z tym... nie spamuje juz, bo to nie o tym jest dziennik

PS
1100kg ma byc w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
BĘDZIE

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Będzie SIŁA !!!

Ktoś z forum jedzie do Puław?
1

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Cześć Daniel,

Mam do Ciebie pytanie, tylko nie wiem czy to jest odpowiedni temat do tego.
Za miesiąc mam zawody w dwuboju siłowym. Chciałbym, żeby siła poszła mi trochę do przodu na WL. Obecnie zażywam APS Mesomorph i Kreatynę z Treca mono.
Nie wiem czy czasami za późno się nie obudziłem, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale
Trenuję 4x w tyg.
Pon. Klata + Tric
Wt. Plecy + Bic
Śr. Wolne
Czw. Nogi + Barki
Pt. Tric + Bic (lekko)

Tak jak już wspomniałem chciałbym przez ten miesiąc złapać parę kilo na WL.
Masz może jakieś ciekawe rozwiązane bądź jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 360 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1521
Jeśli chodzi o siłę to rośnie powoli. Ten dwubój to w wyciskaniu i przysiadzie czy w wyciskaniu i martwym? Nie mam planu treningowego na 4 tygodnie, dobry plan-cykl trwa conajmniej 9-11 tygodni.
Jeśli chodzi o siłę w wyciskaniu to skup się na zakresach - czyli wyciskaj z belki o takiej grubości w jakiej zatrzymuje Ci się ruch (najsłabsza faza). To jako ćwiczenie dodatkowe do normalnego wyciskania leżąc, dodatkowo dodaj do planu w dzień wyciskania jako rozgrzewkę Push pressy na barki.
1

Siła cię wyzwoli...
Daniel Grabowski Mistrz Świata w Trójboju Siłowym IPF
Dziennik treningowy BODY-FACTORY: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506

Dziennik treningowy na B-F: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1506 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dwubój będzie w WL oraz MC.

Dzięki

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Gratuluje złota!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Jest gdzieś jakaś relacja foto/wideo z zawodów?

Żubr-mam takie pytanko,masz zamiar atakować rekordy w siadzie Malanicheva ? Pytam, jak Ty to realnie widzisz i czy jest to w jakiś sposób Twój nadrzędny cel.


Zmieniony przez - Autopsy w dniu 2011-03-07 12:20:14

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
To chyba złoto i rekordy Polski we wszystkich bojach, nie? Nowe limity przekroczone

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
obecnie tu są foty silnej ekipy

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1028&page=151

TRZECH AKTUALNYCH MISTRZÓW POLSKI NA JEDNEJ FOCIE

Żubr, Balduran, Jarot
cała trójka +125

Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-03-07 12:58:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CopekJ - Masa, masa, masa 2011

Następny temat

Trening nóg bez maszyn

WHEY premium