SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
bylem na mistrzostwach polski ,Robert puki co ma roztrenowanie 6mc na sucho wiec i jest mniejszy ale nie wazne ,widzalem typka z koszulka ,,szukam swojej polowki,, co za face wyglad prawiczka tzw sztywny luzak a to nasz kochany strogzone ,chlopie ogarnij sie
znajdz sobie dziewczyne ,przestan mieszkac z rodzicami ,wrzuc troche miesa na siebie poczujesz sie lepiej ,juz czas odseparowac chlopcow ad mezczyzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
ok juz dajcie mu spokój bo chłopak 1 posta napisał a 30 osób go zje***lo bez przesady juz

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731760
Filmik juz byl kika stron wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Chłopaki wyluzujcie już.
Napisałem o sobie kawał chłopa, ponieważ gdybym napisał, że jestem suchar jak się patrzy, to każdy świadomie lub podświadomie napisałby, że z sucharem każdy wygląda na wielkiego faceta. Gdy napisałem o sobie "kawał chłopa", to każdy pomyślał sobie: "skoro Piotrkowicz tak dobrze wygląda przy kolesiu, który wytrwale trenuje, to co dopiero gdyby stanął obok niećwiczącego!?". Rozumiecie teraz?

Musclework - naprawdę widziałeś mnie? Nie kojarzę bym Cię widział.

A i zapomniałbym - dzięki wszystkim za sogi. Tym, którym mogę odbijam.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-25 22:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
strong kiedy dziennik jakis ruszy ?

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
dead_LIFT nie róbmy spamu w temacie poświęconym Piotrkowiczowi. Wysłałem Ci mejla, w którym odpowiedziałem na pytanie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
strong nie jest maly przy nim wcale ale by mogl dopakowac miesa bo wzrost dobry ani wysoki ani niski sam raz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
nie przesadzajmy, ze Robert jest jakis maly, bo widzialem jego zdjecie z MP bez koszulki to barki prezentuja sie bardzo solidnie, a i lapa nie jest taka zla tzn nie mniejsza niz to mialo miejsce np rok temu jak go widzialem :P moze to glupio zabrzmi, ale Robert stoi delikatnie bokiem co zmniejszajego gabaryty, a i czesto koszulka jaka mamy na sobie potrafi sprawic, ze czlowiek wyglada na wiekszego/mniejszego niz jest w rzeczywistosci a strong bardzo solidnie sie prezentuje przy polskim PRO i tylko czekac, az sam sie wezmie za siebie i cos w koncu osiagnie ;)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
strong wyszedł nawet szeroko, do tego na zdjęciach człowiek zawsze wyjdzie mniejszy niż jest w rzeczywistości
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium