SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 161 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3533
Co do Radka to myśle ze sproboje AC amatorów w 2012.
Tam wygranie = karta pro, nie trzeba bulić za karte 5000 $.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Trzeba pamiętać, że Robert startuje od 5 lat i już olbrzymim osiągnięciem jest bycie PRO, a tym bardziej awans do Mister Olympia co jest na pewno marzeniem każdego kulturysty. Zdobył wszystko co mógł w amatorskiej kulturystyce i bycie zawodowcem było i jest wielkim wyzwaniem dla zawodnika z po za Ameryki, ponieważ ciężko jest się wykazać skoro magazyny, firmy z odżywkami i sędziowie promują swoich, ale i tak Robert był w stanie zdobywać wysokie lokaty na AC, Sacramento, Atlantic, Europa Supershow zostawiając w tyle takich zawodników jak np Johnny Jackson, Serhiey Shelestov, Tarek Elsetouhi, Craig Richardson, Edward Nunn. Na rok startów w PRO to już jest bardzo dobry wynik i ciągle Robert robi postęp co widać na każdych następnych zawodach w jakich bierze udział. I co to miałby być wstyd ?? Już teraz eksperci dobrze wypowiadają się o Piotrkowiczu na każdych zawodach i jak ciągle będzie przygotowywać bardzo dobrą formę i nie będzie stronniczości sędziów(choć w to ciężko wierzyć) może walczyć o TOP 3 każdych zawodów niższej rangi niż Mr.O i AC. Jest zawodnikiem z przyszłością i za rok lub dwa będzie już bardzo znany i wtedy strongzonk będziesz zwracał honor ;] i szybko takiego drugiego polskiego kulturysty nie będzie!!! Wierzę w jego dobrą formę i TOP 15 na Mister Olympia i na następne zawody trochę mniejszą talie i większe nogi oraz bardziej rozwinięte ramiona :)
Bardzo kibicuje Robertowi i wiem, że póki zdrowie pozwoli to jeszcze nie raz będziemy z niego dumni

Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2010-09-14 15:49:44

Zmieniony przez - AroFlex w dniu 2010-09-14 15:51:25

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
j.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4973
Radek nie wygra żadnych poważnych zawodów - znowu go złapią na dopingu.., a swoją drogą forma radka obecnie- słaba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radek nie wygra żadnych poważnych zawodów - znowu go złapią na dopingu.., a swoją drogą forma radka obecnie- słaba

A skąd to możesz wiedzieć? Skąd wiesz że go złapią, wróżka jesteś?
Co do formy to teraz trenuje rekreacyjnie, przygotowuje mnóstwo zawodników do startu, z pewnością miał przez pewien okres inne priorytety ale teraz zapowiedział że wraca do formy i wszystkim pozamyka jadaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
A ja liczę, że Robert pokaze się z bardzo dobrej strony. Zresztą jest z tego znany. Najgorsze, że wszystko w rękach sędziów, więc top10 mozna z góry przewidzieć. Pytanie to jaka będzie kolejność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie zdazylem odpowiedziec rano na ten "kontrowersyjny" post, ale widze, ze juz nie musze . Szczotka ze 120kg masy to bylby widok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
radek jak dla mnie najlepszy polski zawodnik..
takie jest moje zdanie

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Robert to fenomen i nie wiem jak mozna pisac, ze przynosi komukolwiek wstyd? W 5 lat od debiutow do mr.o - ilu zawodowcow zdolalo to osiagnac? Chyba nawet Centopaniemu dluzej to zajelo. Wiadomo, ze potencjal Piotrkowicza nie jest nieskonczony, ale z drugiej strony wciaz ma pewne braki w masie nóg i jeśli je poprawi i bedzie trafial z forma bedzie miótł.

Co do jego potencjalnych nastepcow to jesli Burdzemu cos sie stanie - wyczerpie sie potencjal genetyczny, zachoruje, zlapie kontuzje etc. to naprawde poczekamy sobie parenascie ladnych lat na kolejnego prosa. Bo kto inny? Łada? Byc moze, jesli bedzie mu sie chcialo - czemu nie? Nie wiem jednak czy mu sie chce i czy ma zamiar poswiecac wszystko temu sportowi. Talent to rzadkosc, pracowitosc to rzadkosc, polaczenie tych dwoch cech to jak wygrana w totka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635



Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium