SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
jest jakieś nowe info ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
aktualna fotka







Zmieniony przez - ASNF w dniu 2013-02-12 19:56:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Mam nadzieje ze nie bedzie to Piotrkowicz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
straciłby szacunek u wielu sportowców

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Myślę, że nie. Piotrkowicz raczej nie ryzykowałby jakiejś kontuzji czy coś w tym stylu, szczególnie teraz gdy jego kariera nabrała "błysku".
No i jak possible, mam nadzieje że to tylko plotka.

Zmieniony przez - alexwow w dniu 2013-02-12 20:44:25

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Tez myślę ,ze Piotrowicz w tym nie wezmie udziału ale uważam ,że w niczym by mu to nie zaszkodziło do tego pewnie niezłe wynagrodzenie....
To zawodowiec-musi zarabiać i trafiać do jak najwiekszej ilości kibiców...
Tak to działa...
Wielu sportowców korzysta z takiej okazji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762
Piotrkowicz wspominal kiedys ze sztuki walki go nie interesuja ( chociaz kiedys trenowal je). Teraz jest kulturysta. I na tym sie skupia. Wiadc, duze pieniadze mu zaproponowano ( o ile to ON bedzie walczyl z Burneika ). Ja chce go jeszcze jakis czas obserwowac na scenie kulturystycznej, jako jedynego polskiego pro. A nie jako uczestnika groteskowych bijatyk pod szyldem MMA. Uwazam ze taki wystep moze mu zaszkodzic. W takich walkach nie trudno o kontuzje, i jezteli by mu sie przytrafila , bylaby zapewne przeszkoda w przygotowaniach do uzyskania dobrej formy na konkurs kulturystyczney. Lub, gdyby wygral ( i obeszloby sie bez kontuzji), moglby zlapac bakcyla - spora kasa, i postanowilby nadal wystepowac w walkach co zapewne wplyneloby na dezyzje o zakonczeniu rywalizacji w kulturystyce. A tego bym naprawde nie chcial. Czyli ogolnie moze byc zle. I tak jak pisalem, przynajmniej jeszcze przez jakis czas niech cieszy nas ten jedyny polski zawodowiec na scenach bb.
No ale decyzja nalezy do Roberta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium