SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
a po co by mial klamac ze wzrostem.... rob to sie przekonasz

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jw
czemu mialby miby nie miec tyle , smieszne troche

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Dlatego nie bo po pierwsze stałem obok niego a po drugie na każdych zdjęciach gdzie stoi z z zawodnikami 170cm i więcej jest niższy od nich.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
co wy macie z tym wzrostem? po co miał kłamać chciał się dowartościować? chyba nie na pewno po tylu latach sie juz przyzwaczil i wie ze nic nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Colin93 nie mówię, że on kłamie, ktoś kto prowadzi jego stronę mógł podać złe dane tak jak z tym pasem i klatą.

Jay Cutler też dawał sobie kiedyś 180cm a nawet 175 nie ma.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Arm widać, że masz 173cm i ciężko Ci przeżyć, że nasz Robert też ma tyle ;)
Może jak go kiedyś widziałeś/mijałeś to Robert zdawał się niższy, bo on ma zwyczaj takiego jakby "garbienia się" jak to jest pokazane na okładce MD, a wiem to, bo sam go widziałem i rozmawiałem, a jak się wyprostował to był na pewno wyższy od mojej dziewczyny, która ma 171 cm :D

Więc KONIEC TEJ BEZNADZIEJNEJ DYSKUSJI !!! :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
AroFlex w profilu mam 165cm więc wystarczyło spojrzeć. Większość PRO ma między 165-170cm i tak powinno być i jakoś Robert wśród nich się nie wyróżnia

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18343
to Robert nie ma 180cm

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Semirsocho ale gdyby miał 173cm to stojąc obok Dextera wyróżniałby się bardziej. Denis Wolf ma 177 a jak bardzo się wyróźnia od Jaya.

Dobra koniec off topa. Każdy ma swoje zdanie.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2763
to może ja napisze bo widziałem na żywo rozmawiałem, stałęm obok i mogę stwierdzić że Robert ma tyle ile podaje czyli około 173 cm wzrostu.i przestance oceniac wzrost po fotkach bo to zupelnie nie oddaje rzeczywistosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium