SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
HutnikNH
strong(pośmiewisko)z0ng i tak wie wszystko najlepiej. Kiedy staniesz obok Piotrkowicza? Co do jego samego to strasznie spadl wszyscy pna sie w gore a on zamiast zając sie przygoowaniem na Mr.O to bawi sie w cos o czym nie ma pojecia pseudo federcją i uczy Najmana ,tylko czego? Jak przez tyle lat sie nic nie nauczył,Najmana każdy położy i walka z tym błaznem Burneiką nie potrwa długo.


On jest świeżo po operacji, leczy kontuzje więc się nie dziw że spadł. Zresztą w tym sporcie masę odrabia się bardzo szybko, hormony czynią cuda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
to doskonale wiem , o Mr.O nie widzialem ze nie ma kalifikacji wiec zwraca honor Robertowi , w takim razie dobrze bo zarobi kilka złotych a Najman i tak przegra nie wazne czy by mu Fedor pomagał,Piotrkowicz czy Szpilka

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Czyli z tego wynika, że Robert robi to przede wszystkim dla pieniędzy. Wiecie co mi przyszło do głowy? Robert zbliża się do czterdziestki, przeszedł operację, może poprzez pomoc dietetyczną znanym sportowcom (Najman jest znany, co by o nim nie mówić) liczy na sportową emeryturę, gdy już skończy z żelaznym sportem? Może po prostu liczy na to, że na sportowej emeryturze będzie pomagać innym znanym sportowcom? Co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
nie pisz wiecej bo sie tego czytac nie da peace ps. zaloz nowy dziennik

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
ja mysle ze strong ma racje

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
ma wlasna silownie, w planach otworzenie kolejnej, wiec mysle ze o kase sie nie martwi.

Bóg Honor Ojczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 834 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26196
strongzonk
Czyli z tego wynika, że Robert robi to przede wszystkim dla pieniędzy. Wiecie co mi przyszło do głowy? Robert zbliża się do czterdziestki, przeszedł operację, może poprzez pomoc dietetyczną znanym sportowcom (Najman jest znany, co by o nim nie mówić) liczy na sportową emeryturę, gdy już skończy z żelaznym sportem? Może po prostu liczy na to, że na sportowej emeryturze będzie pomagać innym znanym sportowcom? Co wy na to?


No shit Sherlock!
Myślisz, że tutaj są jakieś dzieciaki które nie umieją wywnioskować czegoś? Jak byś się interesował na prawdę kulturystyka, to wtedy byś wiedział o wiele więcej a nie takie pierdółki... Piotrkowicz z jednym z filmików mówił, że nie zajmuje się treningiem personalnym i dietetyka ze względu na czas... teraz widocznie nie ma co robić i zgodził się pomóc najmanowi w przygotowaniu się do walki (nie wiem po co i tak przegra). Zresztą kto by nie pomógł jak można dzióbnąć trochę kasy i lekko się wypromować. Z tego co czytam nie orientujesz się w zarobku, jaki może przynieść miesięcznie w samym prowadzeniu osoby do upragnionego celu (dieta, trening), bo piszesz, że tylko znanym sportowcom mógł by pomagać a co nieznany jest jakiś gorszy? Ceny i tak są takie same dla wszystkich... Dodatkowo myślę, że on w ogóle nie martwi się jak narazie o emeryturę, ma jedną siłownie teraz chyba 2 otworzył i chyba jeszcze jedną chce, jest wyłącznym dystrybutorem odżywek Nutrytec do polski i innych produktów związanych ze sportem.
Więc następnym razem takie płytkie wnioski zostaw dla siebie bo każdy, może wywnioskować rzeczy na poziomie podstawówki.

Zmieniony przez - BendziMK w dniu 2012-04-09 22:22:55

"Dieta to, to co trzeba, by być większym i lepszym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
czas na personalne treningi itp ma juz od dawna;) na tym kazdy zawodnik w PL robi kase bo idzie na tym dobrze zarobic, co ciekawe R.Slodkiewicz bierze jedne z nizszych stawek za personalke a wiedza i fachowoscia przebija wiekszosc, to jest bardzo pozytywne:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Przepraszam za kiepską jakość fotografii, ale musiałem na GIF przerobić. W miarę świeże zdjęcie Piotrkowicza. Z ostatniej niedzieli. Kawał chłopa. Widać było, że jest znużony lub zmęczony. Ale był uprzejmy, chętnie odpowiadał na pytania. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Bez przeszkód zgodził się pozować do fotografii.




Spytałem czy planuje zawody na ten rok. Odpowiedział, że m.in. w Hiszpanii chce wystartować. Super spotkanie.


Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-04-24 23:39:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No, to Ty też jesteś kawał Chłopa, na to wychodzi.... Trochę jestem zawiedziony, bo po Jego wywiadzie po Mr O. spodziewałem się zupełnie innego Piotrowicza. Nowi, świetni trenerzy... Miała być większa masa, a wygląda na mniejszego. Co się z Tobą zgodzę, to jest to też dla mnie Gość na poziomie i z wielką kulturą!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium