SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262



Pro Europa

Zmieniony przez - 2nasser1 w dniu 2009-09-14 19:45:51

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262



Atlantic City

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
zaje....ie kurrrrr..........aaaaaaaa !!!! poprostu mega yeeaaa right ! ,nie moge tego inaczej opisac sory. w przyszlym roku bedzie jeszcze lepiej!

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
pozowanie 10/10 ale ma troche bebzon wywalony i troche sadła na dupie, te 2 rzeczy poprawi bedzie w 3 na zawodch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
bebzon straaaasznie wydęty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
powiedzcie mi lepiej jaki kulturysta przy sporej masie nie ma wydetego brzucha ?! wydaje mi sie,ze chyba kazdy bez wyjatku,choc gdzies czytalem ostatnio i chyba Denis Wolf pisal,ze jak jest w formie na zaawodach to nie ma z tym problemu choc nie chce mi sie wierzyc,a bardzo dawno nie ogladalem jego zdjec,wiec jak moja sceptyczna pozycja do jego slow jest bledna to zwaracam honor ! :)
A co do Roberta to wiedzialem jak juz wygral OPEN MŚ w 2007 roku to przejdzie predzej czy pozniej na zawodostwo i pokaze klase i jak na debiutanta ( chodzi mi o debiutancki sezon ) spisuje sie bardzo dobrze i moze byc tylko lepiej :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5143
Mi się cos wydaje że Robert nie miał najlepszej formy na AC Pro, ponieważ szykuje się do Mr.O już tłumaczę skąd te moje domysły: otóż głównym sponsorem tegorocznego Mr.O jest Ultimate Nutrition...a niegdyś Robert należał do ich teamu. Może dostał cykn od szefostwa ultimate że dostanie od nich dziką kartę na te zawody, gdyż ci mogą mu taką kartę dać w prezencie byś może stąd tłuszczyk na tyłku jak to wyżej napisano i nadęty brzuch heh...Być może Robert pojawi się o wiele lepiej wycięty i wyseparowany na Mister Olympia 2009, była by to fenomenalna wiadomość, choć myślę że i przy super formie miał by problem złapać się w top10...no cóż, są to bądź co bądź moje gdybania

...Chodż ze mną..
ciężary czekają i stygną...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolega powyżej, nie pal już tego więcej

Na tym filmiku Piotrkowicz pozuje fatalnie do tej piosenki, niech on poćwiczy pozowanie. Kai przy tej muzyce zrobił to o niebo lepiej.

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium