SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
a co ma tatuaz do startów w zawodach ??? tak czy siak opalony bedzie itp jak by startował:) Radek super forme ma:) reszta to swinki:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
obmarek tatuaż może zasłaniać mięśnie co wpływa na niekorzyść zawodnika podczas oceniania go przez sędziów.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
ten tatuaż Radka to trochę kicha wg mnie, ale ekspertem nie jestem w tej dziedzinie, więc to moje subiektywne zdanie :P a co do tego, że chłopaki chyba najciężsi w Polsce to zdecydowanie Robert przebija ich i widać, że to PROs :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Lepiej zobaczcie na jakiego dzika wielkiego wyszedl Olej;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
Dawidek@ ma rację, jeśli jest ostra rywalizacja np pomiędzy dwoma zawodnikami, mają po tyle samo punktów, idą łeb w łeb, to wtedy patrzy się m.in. na takie rzeczy jak tatuaże, jakieś blizny itd itp. i po prostu działa to na niekorzyść zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
























..


Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2011-08-07 18:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Jakie on ma Krotkie nogi widac forma fajna ale talia tez urosla niestety.Moim zdaniem przez krotkie nogi potrzeba im wiecej masy by zharmonizowac sylwetke to moje odczucia.Ile pan robert ma wzrostu?

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
173 cm wzrostu, na zdjęciach 116kg wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11488
Blada twarz :D
Nigdy nie podobała mi się talia Roberta, taka prosta i długa, jak szyja u żyrafy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Talia psuje całą sylwetkę , szkoda .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium