SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
kto dal ciala na olympii? napewno nie piotrkowicz.strongzonk malkontencie pojdz po resztki rozumu do tej glupiej paly i zacznij sie leczyc !! zal mi takich jak ty, wiecznie niezadowolonych.widac ze masz kompleksy chlopaczku,chetnie bym toba podloge wytarl

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
Robert w bardzo dobrej formie byl i bedzie w coraz lepszej

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
ale niektórzy pier**** aż żal, faktycznie chłop się nie nadaje, zdobył kwalifikacje plasując się na 3 pozycji, w Hiszpanii czwarty, wypowiedzi Showna Ray w Play by Play mówiące że jest solidnym zawodnikiem poprawiającym swoja sylwetkę z zawodów na zawody, ogólnie miłe słowa, oczywiście uwagi są ale nawet Cutler je otrzymuje, ale pewnie lepiej niech przestanie startować, albo niech zgłosi się na forum po dietę i trening bo się nie nadaje, k**** Robert Piotrkowicz osiągnąć status Pro po 5 latach startów pokażcie mi taki progres na Polskim podwórku, tylko nie piszcie o tych, którzy by nogi coś zrobić ale z różnych przyczyn nie zrobili, z całym szacunkiem dla reszty zawodników ale do tej pory NIKT nie ma takich osiągnięć jak Robert w kulturystyce w Polsce!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
się zbulwersowałem aż mi dwa razy post wszedł

Zmieniony przez - chytri2007 w dniu 2010-09-27 18:34:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298


hahah
Robert dał ciała

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Jest już jakis wywiad z Robertem po Olimpii ?

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Ja jako człowiek zielony w te klocki oraz zwykły amator bb oraz czynny widz sceny bb mogę napisać i stwierdzić jedno :

strongzonk , nie znasz się ****a ani trochę na tym o czym próbujesz pisać, wstyd mi za takich ludzi, niby tez jesteś polakiem i za to mi wstyd. Szkoda że ludzie z takim myśleniem jak twoje istnieją, przykro mi ale taka prawda. Piszesz same głupoty i chore rzeczy. Nie lubię pisać takich rzeczy...

Na forum zdarzają się sprzeczki , zmienne zdanie, ataki na innych forumowiczów, ale jakoś się to przeżywa. Najczęściej się wszyscy śmieją ,trochę wyśmiewają ,ale to tylko jakieś tam spory.

Lecz korwa mac ty wprowadzasz ludzi w szał,w****ienie i ogólne zdziwienie swoimi po***anymi wypowiedziami , weź s******laj w kilku słowach !!!

Jestem dumny że ktoś taki jak Robert może reprezentować mój ,nasz Kraj. Bardzo dobra forma, przed nim jeszcze kilka lat kariery wiec wydaje mi się że będzie mógł jeszcze nas pozytywnie zaskoczyć. Dzięki Ci Robert...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Piotrkowicz to najlepszy Polski Kulturysta jaki był i jest narazie w PL, (może takiego samego lub lepszego gena miał tylko "Strzałka" i nie wiadomo jak by się potoczyła jego kariera gdyby nie cała afera OLIMP - prezes PZKiF).
Zobaczcie co Piotrkowicz zrobił w 5 Lat, od debiutów w PL na Olympe !! (Mistrz europy, świata, w między czasie wygrał prawie wszystkie elit tour'y) i inne zawody!
Jest wśród 20 najlepszych kulturystów na świecie (wszystko co mógł zdobył w amatorce to zdobył i jest mega zawodnikiem)
w 2005 roku wyglądał takw 2005 roku wyglądał tak



a 5 lat później tak




Mega Szacun !!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
To jest progress !!!!!!!

btw. głowe też dopakował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
""po 5 latach startów pokażcie mi taki progres na Polskim podwórku, tylko nie piszcie o tych, którzy by nogi coś zrobić ale z różnych przyczyn nie zrobili, z całym szacunkiem dla reszty zawodników ale do tej pory NIKT nie ma takich osiągnięć jak Robert w kulturystyce w Polsce!!!""

Święta racja! Robert ma jaja i nie bał się zaryzykować startując w pro

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium