SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
FighterQ - Robert wspominał kiedyś dlaczego ma kontrakt właśnie z Nutrytec, bo tylko oni sprostali jego wymaganiom, które jak sam określił są duże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Mówił,że trudno mu było znaleśc sponsora.Myślę,że sponsor z USA też by sprostał;).Tylko pewnie z ich strony warunkiem koniecznym jest mieszkanie w USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Może warunkiem Roberta było, że będzie mieszkał w polce?;>

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
trzeba zapytać Roberta Wladekooo czy jakoś tak ponoć ma kontakt niech tak po cichu podpyta i potem na na SFD zdradzi

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Nom to pytanie było by ciekawe.Myślę jednak,że kasa którą dostaje od sponsora obecnie jest wystarczająca a koszty życia są dużo tańsze.Tam natomiast w porównaniu z życiem w Polsce musiał by dostac więcej kasy,gdyż życie jest dużo droższe.Sam sponsor na pewno wiele by ułatwił,ale też musiał by chwile się "przetrzec" by ludzie go poznali,sukcesy nie przyszły by od pierwszego miecha.Robert w jednym wywiadzie chyba dla kulturystyka-online mowił,że średnio kosztuje go to wszystko średnio 10 000 zł miesięcznie tzn przygotowania,dieta,koszty podróży i inne ; ) l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
USA życie jest droższe ? Nie rozmieszaj mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zyjac tu i tam to w Stanach jest duzo latwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
jak na tamte płace to nie ale porównując ceny życia w Polsce USA tzn ceny czynszu,żywności,paliwa,lokomocji to raczej napewno,chco nigdy tam nie byłem.Bo tak zastanawiając się to dlaczego by tam nie jechał jak by miał okazję to by wyjechał na czas kariey a potem jak by chciał to tu wrócił.Chyba,że poprostu lubi ten kraj i nie chce go opuszczac.Ma swój klub w jakimś wywiadzie mówił,że zamierza zakładac nowy nie wiem jak z tym poszło.Pewnie jeśli chodzi o kasę to raczej na pewno mógłby tam wyjechac.Chyba,że nie dostał rzadnej poważnej propozycji od firmy produkującej suple z USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Mysle jak wroci z hiszpani to zapytam ale moim zdaniem odp jest jasna tutaj ma żone ,corke przyjaciol silownie ktora prowadzi podopiecznych, itd Ja tez jestem taka osoba ze lubie zyc w polsce mimo ze warunki sa jakie sa i ciemne chmury wisza w powietrzu .Tak samo pewnie chce zeby corka chodzila do szkoly w polsce itd no sami wiecie jak to jest. Na bank nie chodzilo by o koszty zreszta sam przyznawal ze np na FIBO wiedzial ze amerykancow wepchna przed niego ale on to robi z pasji dokladnie to widac nawet w filmiku z AC Brasil gdzie byly porownania mial tak naprawde w nosie mowione (do niego pozy) pozowal dla publicznosci.

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium