SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
najlepiej byłoby go samego o to zapytać, ale słyszałem od jakiegoś kulturysty, że własnie nie robi Robert ciężkich przysiadów co na pewno ma znaczenie w tym jak się one prezentują rozmiarowo... jeśli chodzi o separację to zawsze bardzo dobrze :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 812 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10585
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Właśnie tak podejrzewałem, że w siadach nie szaleje bo patrząc po górze to na pewno ma duże "rezerwy" masowe w nogach. Brakuje tylko tych nieszczęsnych przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
dobry wywiad robert widac ze sie nie obija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Senegroth skąd te teksty co masz w swoim prfilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
wpisz na youtube "jestem zwycięzcą" to sie dowiesz skad ;)

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Dzięki. To sie nazywa motywacja !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dlaczego na tym zdjęciu cała trójka wygląda bardzo dobrze, ale tylko pan Robert jest IFBB Profesional Bodybuilder?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 565 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11561
Bo w Polsce kulturyści nie dążą do bycia PRO. Bycie Pro jest związane z kasa i to nie małą, a polskie firmy raczej nie dysponują takimi budżetami.U nas dofinansowania można uzyskać jedynie od związku PZKIF będąc amatorem i dla tego u nas raczej przywiązuje się role bardziej do amatorów, w stanach zdobycie USA NPC jest ostateczną forma bycia amatorem byle jak najszybciej przejść na zawodostwo. Tam są potężne firmy i sponsoring i tam można kase trzepać. Nasz Robert gdyby nie hiszpańska firma to też pewnie by nie przeszedł na PRO.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium