SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Jakie są Wasze najlepsze ćwiczenia na plecy?


Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Widze,że Piotrkowicz zaczyna robić to co powinien juz od kilku lat uskuteczniać.

Ale lepiej późno niż wcale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
czas najwyższy

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-12-18 16:24:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1476
Sam już się nie mogę doczekać tej całej serii z przygotowań do Olimpii. Miejmy nadzieje, że wystarczy zapału Robertowi do tego. Chyba, że jest to wymuszone przez nowego sponsora to raczej nie będzie miał innego wyjścia.

Nie narzekaj, że masz pod górkę skoro zmierzasz na szczyt.
Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/Vanitas__walka_z_własnymi_słabościami,_robimy_formę_na_lato_2015-t1045113.html#post10 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670








Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-12-19 17:58:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 175 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Fajnie że "ożył" medialnie - bo kogo oglądać jak nie swojego pro :)




Zmieniony przez - alexwow w dniu 2014-12-20 11:02:42

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
wydaje mi si, że to efekt nowej współpracy z nową firmą. I będzie tak się działo na czas trwania umowy.
Oczywiście, obym się mylił bo bardzo fajnie się to wszystko śledzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Na takich produktach można się budować, ale jak sponsor nie pomoże ze sfinansowaniem tego to przeciętny człowiek niestety, ale takiej diety finansowo nie pociągnie.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Umowa jest pewnie w nieograniczonej liczbie supli plus jakiś finansowy ekwiwalent za to, że Robert podreklamuje w filmiku lub fb czy tam blogu konkretne produkty.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
PakerZbreslau
Umowa jest pewnie w nieograniczonej liczbie supli plus jakiś finansowy ekwiwalent za to, że Robert podreklamuje w filmiku lub fb czy tam blogu konkretne produkty.


Domyślam się, dlatego mówię. W takim budżecie jaki został wydane na produkty z tego stołu (większość rzeczy na dwa dni - po za oliwami i masłem chyba) większość musi jechać przynajmniej przez tydzień.

1kg mięcha dziennie Marzenieeee....

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium