SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Skad wytrzasnales te 12g u Colemana? Sam wymysliles? 700g bialka Roberta to JEST BARDZO DUZO. Jak spotykam sie z dietami prosow przed zawodami to niewielu jada podobne ilosci. Troy Alves nie przekracza 400g, prowadzi go Chris Aceto. On takze przygotowywal Cutlera do Mr. Olympia 2001, nie bylo tam 700g bialka (mniej). Dave Palumbo wspolpracowal z Freemanem do Ironmana (tego, ktory Freeman wygral) i Mr. Olympia 2008 (5 miejsce), Dave stosuje dla swoich zawodnikow diete tluszczowa, gdzie przez wiele tyg. wegle sa na poziomie zera (i jak niby chcecie wtedy przywalic te wasze 70iu insuliny?), bialko max okolo 500g. Spojrzcie na filmy z Burneika przed NPC USA, o ile dobrze pamietam max. jadl 550g bialka.

Zmieniony przez - scR w dniu 2010-08-14 08:10:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
sonbaty w szczytach jadl tez podobno 600-700 ale 1200 ;-O

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja slyszalem ze Ruhl jadl najwiecej kg bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
Co do osoby roberta wlasnie tez zauwazylem ze prezentuje calkiem inny wizerunek niz ten co opisany na forum

Zmieniony przez - Tomekk16 w dniu 2010-08-14 12:59:38

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
to jest rodzinny domator ,ojciec sam mowi ze oleje kontrakt z firma odzywkowa jak by mial sie przeniesc do stanow,co zatym idzie wie ze z swoim sponsorem nie wyladuje w top 6 ale uwiezcie mi ON MA TO W D..PIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
ale legendy tworzycie.......:)
piotrkowicz przechodzi na zawodostwo,pochlania tony specyfikow i gory specyficznego jedzenia narazajac swoje zdrowie a moze i zycie.stara sie by wypasc na zawodach jak najlepiej(bo w koncu chodzi tu o slawe i kase-jakby ktos nie wiedzial).
a tu ktos pisze ,ze ma to gdzies....:)

niezle...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2020
wydaje Ci się on tylko ćwiczy jak na MD jest film tak f******la snikresy i opala sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
scR trzeba wziac pod uwage fakt, ze sporo oficjalnych informacji o treningach i diecie zawodowcow to bajki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Wiarygodnosc zrodel, wiadomo, jest rozna. Ale ich sukces nie bierze sie stad, ze trenuja 12 godzin dziennie i jedza 2000g bialka, a podaja co innego, bo tak nie jest. Jest tez wielu ludzi, ktorzy przechodza na zawodowstwo i nie maja tak naprawde pojecia o diecie tyle co niektorzy amatorzy, czysty genetyk.

Zmieniony przez - scR w dniu 2010-08-14 20:03:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23893
masti ja z nim rozmawiam.respect
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium