SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Jezeli mam byc szczery to odkad Robert stal sie Pro, to nie widzialem go w takiej formie kiedy jeszcze byl amatorem do 100kg. Odkad przekroczyl ta granice jakos zaczal stawiac ma maksymalna mase kosztem tych paru procent formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo forma co prezentowal do 100 kg
rowniez najlepsza
chyba jeszcze troche czasu potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731762


Forme z roku 2008 na zawodach z cyklu Elite Tour w Hiszpanii uwazam za najlepsza. Waga ponad 100 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Dla mnie rok 2007, jak zdobywal MS albo nawet w Rypinie i na innych Grand Prix tego roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
niestety cos kosztem czegos robert aby wygladac przy tych wiekszych zawodnikach musial troche postawic niestety na mase , bo wiadomo jak tam na mr.O jest im wiekszy tym ma wieksze prawo bytu no i oczywiscie musi miec tez forme ,jako 1 start na mr.O czegos nauczyl robert wyciagne z tego wnioski moim zdaniem powienien byc wyzej wiadomo ale to polityka niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
J/w żeby walczyć z tymi smokami ze stanów musiał dorzucić mięcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Robert imo kulturystyczna duma narodu, inni kulturyści z Polski mogą co najwyżej podawać mu ręcznik na treningach

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 906
Na szczęście Robert zdaje sobie sprawę z tego,iż jego sylwetka nie jest doskonała i wymaga jeszcze dopracowania. Dlatego stara się teraz bardziej pracować nad szczegółami, bo masy ma już aż nadto - obecnie waży ponad 130 kg i to w całkiem przyzwoitej formie jak na ten okres. Jeżeli chodzi o innych polskich zawodników, to mamy kilku utalentowanych i obiecujących, ale niestety brakuje im jednego, aby wejść na "wyższy poziom" - hojnego sponsora, który wie co ile kosztuje i że nie da się być mistrzem "na torbie odżywek" raz w miesiącu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6913
Moim zdaniem Robert zrobił ogromny postęp ! Oczywiście każdy zawodnik ma jakieś braki, ale w końcu kto ich nie ma. To również dobra motywacja do pracy. Widziałem Roberta jakieś 2-3 tygodnie temu, i faktycznie masy mu nie brak, a forma bardzo dobra (mowie oczywiście o % BF). Czekam na kolejne starty, i już nie mogę się doczekać. Mam nadziej ze na Arnold Classic będzie można zobaczyć Roberta

Też chciałem podkreślić ze wielu zawodników w USA, czy ko mentorów zawodów w bardzo pozytywny sposób opisało Roberta. Znając jego, jeszcze nie raz nas zadziwi

Powodzenia ! Pozdrawiam Roberta, wraz z jego Kobietami

facebook to zło, ale i tak tam jestem ... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
Nie da sie byc mistrzem na torbie odzywek raz na miesiąc! Dokładnie! My nawet nie zdajemy sobie sprawy ile kosztuje takie przygotowanie do Mr Olympia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium