SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Na mmattack 27 kwietnia.

Jak to ktoś z działu MMA powiedział.

Jak Piotrkowicz może znac słabe strony Burneiki jak tylko stał z nim na scenie w samych gatkach nasmarowany olejem ?

Moim zdaniem sie ośmiesza

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2012-02-29 16:46:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Ja Cię cała ekipa normalnie trójboista,kulturysta,zapaśnik itp Brakuje jeszcze astronauty by wysłac Najmana w kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731760
Jak Piotrkowicz może znac słabe strony Burneiki jak tylko stał z nim na scenie w samych gatkach nasmarowany olejem

Dokladnie, i dlatego to info mnie tak zaskoczylo. To co pisalem wczesniej - ok, dla Piotrkowicza kasa, a Najman, co on moze zyskac?
I jeszcze wlasnie te slowa Piotrkowicza ze zna slabe punkty Burneiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Kasa, kasa, kasa.
Ja tam się cieszę, że Piotrkowicz próbuje się jakoś promować

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731760
No oczywiscie, ja rowniez. Promocja, autopromocja mu jest bardzo potrzebna. Tylko tutaj ciezko zrozumiec go dlaczego mowi takie rzeczy.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-02-29 17:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29430
moze ogolnie wie(z autopsji) jakie slabe strony maja kulturysci...poza tym to nie jest jakies seminarium tylko zwykle nakrecanie atmosfery

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78320
Panowie, odbiegając od KSW, jaka jest forma i cele pana Piotrowicza? Macie jakieś info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Moża znać jego słabe punkty bo sam jest kulturysta i wie co go ogranicza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
widzieliscie z ni ostatni wywiad? jaki chudy i zmarnowany

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
j/w cos na twarzy mizerny taki sie zrobił Piotrkowicz.. co do tej walki calej, z Pudzianem jak walczyl to tez go sztab ludzi przygotowywał i Najman mial go rozniuchać raz dwa, Burneika jak sie dorwie to niego tak jak Pudzian to chocbym nie wiem jak skakał po tym ringu Najman to i tak wyłapie taka dzide ze padnie..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium