Kiedy myślimy o rowerzyście, zazwyczaj wyobrażamy sobie człowieka o szczupłej i wysportowanej budowie ciała z silnymi, niezbyt masywnymi nogami. Tak naprawdę ciężko by było pomylić kolarza z kulturystą... Wygląda na to, że niemiecki kolarz torowy Robert Forstemann całkowicie odmienia ten obraz.

Jazda na rowerze jest sportem opartym na wytrzymałości, lecz zawodowi kolarze muszą korzystać także z różnych treningów wzmacniających, siłowych i kondycyjnych, aby naprawdę osiągnąć mistrzostwo w tym sporcie. Dla Roberta Forstemanna kluczem do jego sukcesu w kolarstwie torowym jest odpowiednio dobrany trening siłowy.

Korzyści jakie przyniosło mu podnoszenie ciężarów to oprócz siły, Forstemann zyskał także sporych rozmiarów nogi, które wyglądają naprawdę imponująco! Zostały one nawet porównanie do nóg Toma Platza, który jest uznawany za ponadczasowego króla mięśni ud. Z takimi nogami, nie ma się co dziwić, że Niemiec zwrócił uwagę mediów.

Co myślicie o potężnych udach Roberta Forstemanna? Zgadzacie się z tym, że można je porównać do nóg Toma Platza?

Komentarze (4)
lordknaga

kurcze, ja jade na saa, cwicze nogi od 10 lat i takich nie mam... a jakis kolarz z niemiec nie wali nic i ma obwod jak platz :-D

0
radon

nie jakis kolarz tylko swiatowej slawy kolarz i napewno suplementacja jest odpowiednia..
https://www.youtube.com/watch?v=lUE0rqRqZmM 

1
lodzianin1

Ma gen do nóg

2
domosos

teraz to będa dopiero mówili, nie robie nóg bo jeżdżę na rowerze.

0