SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
W sumie to każde zdjęcie z porównań jest forma promocji, reklamy ... nie startując można się wypiąć na sędziów ale co to da? Nie każdy jest Richem Pianą he he ....

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Masti "kopać się z koniem" masz racje, że jest z góry skazane na porażkę, ale to wg Ciebie Robert ma zrezygnować i przyglądać się temu? Raczej nie wg mnie, bo teraz walczy o swoją pozycję i może w końcu uda się mu wygrać, bo zobacza, że jest zawsze w mega formie i będzie trzeba zrobić zmianę... Dla mnie Robert to prawdziwy wojownik, bo zawsze walczy mimo nieprzychylności sędziów

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Dlatego napisałem-robić swoje! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Robert mi imponuje w wywiadach. Już śmieje się z tego, że go tak ciągle oszukują, wielu chyba by zrezygnowało. Oby tylko nie poszedł za Burneiką w walki ze striptizerami, a będzie dobrze. W końcu zostanie doceniony jego wysiłek moim zdaniem, nie teraz to kiedyś na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Fajnie by było, jakby Robo czytał sfd. Pewnie miło by się poczuł, mając takie wsparcie. :D

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
u Roberta jedynie do zmiany sponsor, aż dziwi mnie że żadna czołowa firma europejska nie chce go w swoich szeregach? czego to jest sprawą? (a może to Robert sam rezygnuje, bo stawiają dziwne warunki? jak sądzicie?) a dwa, że powinien byc bardziej promowany i medialny, gdyż dla mnie nie porozumieniem jest że niektórzy wiedzą kto to jest Burnejka a nie znają mistrza Piotrkowicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
nie "niektorzy", a istnieje w polsce kilkaset tysiecy ludzi ktorzy wiedza kto to burneika, a nie wiedza kim jest robert piotrkowicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Szczerze, to mało kto wie, kim jest Piotrkowicz. A kim jest Burneika wie nawet mój dziadek...

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Super na fotkach wyszedl, widac ze bardzo poprawil talie, a pewnie bedzie dalej ja poprawial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
kiedy następne zawody chyba Mr.Europe w Madrycie,za tydzień ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium