SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Wszyscy tak się zachwycacie i mówicie, że wielki progres ... A ja się pytam gdzie ? Konkretnie ?

Talia poprawiona to fakt (ale to raczej regres niż progres :) ), ale reszta ? No i ten krótki biceps niestety został po kontuzji :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Zdjecia jednak sa komentowana na zagranicznych forach i to co na nich prezentuje Robert podoba sie.
Jeszcze kilka dni temu nikt nie wspominal o Piotrkowiczu w kontekscie Nordic Pro ( poza oczywiscie lista startowa gdzie nazwisko Roberta figuruje)
Pisano o potrencjalnych zwyciezcach, o pierwszej trojce, o pierwszej piatce. Ale Piotrkowicza w tych typowaniach nikt nie uwzglednial. Teraz po ukazaniu sie tych ostatnich zdjec w necie, nagle ludzie przypomnieli sobie Roberta. Wszystkim sie podoba poza najszersz przodem i tylem i ogolnie opinie sa bardzo pozytywne. I nawet juz typuje sie go na zwyciezce zawodow. Porownuje sie jego lat do Doriana, pisze sie o nim w samych superlatywach odnosnie talii. Jednym slowem dawno tyle dobrych opinii o nim nie czytalem na zagranicznych forach.





Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-09-05 22:30:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
calkiem inna liga, niebo a ziemia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Jasne ze inna liga i jasne ze niebo a ziemia. To jest oczywiste. I sam nie wrzucilem tego aby ich porownywac. Bo poza innymi klasami to inne sylwetki. Tutaj chodzi o to ze w tej pozie na kilku forach Robert przypomnial ludziom Doriana. W tej pozie, z tego zdjecia.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-09-05 22:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Haha, spokojnie Possible, ja rozumiem, mi tlumaczyc nie musisz, nie mam Cię za głupiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Taki Rockel startując odbiera komuś szansę awansu na MrO i jest to wkurzające, ale też nie dziwi mu się, bo pewnie chce trochę zarobić na wyjazd do Ameryki liczę po cichu na Top3 Roberta na tych zawodach :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388251
rockel ma weidera za plecami, to raczej nie musi sie martwic wydatkami na wyjazd, zreszta caly rok cicho o nim bylo, na moje moze ostro namieszac, albo bedzie mega mizeria z jego strony...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ale podobno ta firma sponsorująca Roberta jest rozpoznawalna w Europie, tylko u nas tak jakoś cicho o niej. Wiadomo, że to nie Waider.

Trzeba liczyć na obiektywizm sędziów. W tym roku już nas zaskakiwali to może i tym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
ale forma!
Gdyby nie mięsień obszerny przyśrodkowy (łezka) to uznałbym sylwetkę za kompletną
Ja jednak znawcą nie jestem i mogę zostać zjechany. Wyrażam tylko swoje zdanie!
Trzymam kciuki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium