SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotki biceps ;(((((

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 159
Mam taka prosbe mam duzy odstep od bicepsa do lokcia jak ten odstep pomniejszyc bo to troche smiesznie wyglada z gory dziekuje POZDRO :d
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
jak chcecie go troche wizualnie wydlużyć róbcie ludzie młoty ale siedząco i starajcie sie miec caly czas ręke (chodzi mi tu o tą czesc reki z koscią ramieniową czy jakos tak:p -biologiem nie jestem tylko politologiem)przy ciele i skierowana prostopadle do podlogi i w takiej pozycji cwiczcie. wazne jest zeby nie machać całą reka tylko zginać ja w łokciu. uginania z obrotami tez są dobre. ja robie te i te i jeszcze innee ale tamte to nie sa juz na wydluzanie. Niestetu uwarunkowan genetycznych nie zmienicie ale jak wam sie rozrosnie biceps to juz nie bedzie tego tak widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Rób uginania młotkowe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo nadchwytem.Tez slyszalem ze jest dobre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
i to ma powiekszyc biceps ?

a powiedzcie mi jak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 427
Sluchaj cwiczenie mlotkowe w jakims stopniu poprawia Ci dlugosc bicepsu ale nasze miesnie uwarunkowane sa genetycznie i juz jestes skazany na taki a nie inny miesien ale zycze powodzenia narka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
****master, nie rozumiem o co Ci chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jakim cudem mlotkowe (ktora sa na ramienny baredzioej niz na bic z reszta) wydłuza go ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 427
master co ty mowisz tak zgadzam sie ze przy cwiczeniu mlotkowym pracuje przedramie ale glownie to cwiczenia na biceps i to cwiczenie bardziej nam wyciaga , rozciaga wlasnei ten miesien.Wystarczy go napiac w pozycji mlotkowej a w pozycji normalnej i widac roznice ze calkiem inaczej nam sie uklada ten wlasnei miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób ćwicznia sztangielkami z obracaniem, gdy ręka jest pod kątem prostym w łokciu sztangielka powinna byc ułozona młotkowo a gdy juz wychodzisz z kąta czyli dobijasz to sztangielke przekręcasz na max na zawn. na dole masz przekręconą do wewnątrz. W duzej mierze krótki biceps jest genetyczny. Niektórzy ciwcza nie do konca prostując łokiec a maja długi inni prostuja i maja krótki. Możesz go nieznacznie wydłuzyć robiąc ciwczenia prostujac łokiec do konca, oprocz modlitewnika na modlitewniku nie nalezy do konca i nie nalezy dobijac , ciągłe napięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
****master dziwie się że jesteś zdania iż młotki nie wydłużają bicepsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


krótki biceps to wdł mnie przewaga niż długi, widac jałko itp. Inaczej sie rozrasta długi bardziej na długosc i ciezko mu zrobić wysokość. Krótki natomiast zawsze wygląda wysoko a mięsień idzie w strone przedramienia i sie bardziej uwypukla. Przedstawie Ci na moim starym bicu:0 kilka miechów temu:) oto pierwsze foto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Łydkami

Następny temat

rzeźba - redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium