SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
Oskarżenia ktore wysuneli w strone p.Roberta sa lekko mowiac z d***. Smieszy mnie sytuacja ze o organizowanych zawodach nie ma w ogole info ale w dziale Fitplota jest artykul mocno mowiacy ze te zawody to nie wypal. I wcale nie jest "stronniczy"


Zmieniony przez - kowal10011 w dniu 2020-02-29 15:00:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388220
bo jest jak napisalem, to forum jest za pzkfits i ocztywiscie, wszystko inne jest ble
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
W takim razie powinni pomyslec nad zmiana nazwy z SFD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728645
Panowie-przesadzacie .

Po prostu obserwujemy walkę w Polsce o kulturystów.

Teoretycznie powinno się to przysłużyć kulturystyce i kulturystom ale jak widzimy-w praktyce to wychodzi na odwrót.

A mnie osobiście nie podoba się cały ten styl walki.

Piotrkowicz największe sukcesy odnosił właśnie w IFBB,zanim się organizacje podzieliły.


Razi mnie to atakowanie,nakładające się terminy zawodów,wywyższanie się a w praktyce wychodzi tak jak zawsze.

Patrzac na ilość startujących zawodników i na ilość podaną,że startują,na wykupione wszystkie bilety i widownię zapełnioną w połowie,i inne informacje-mam duży dysonans i czuję się nabierany :)

A tego nie lubię :)


Jak pisałem w innym temacie-następuje teraz upadek kulturystyki-ten podział się temu silnie przysłużył ale dużą winę ponoszą i sami zawodnicy,którzy chęcią zysku i chęcią bycia popularnym-opowiadają ,pokazują ,doradzają tylko na jeden temat-co,jak gdzie i za ile brać z zakazanych substancji przez komisję antydopingową.

Te działania,dla ludzi niewtajemniczonych i dyletantów spowodowały jedno-odarły mistrzów tego sportu z ich wyjątkowości,z ich poświęcenia,niesamowitych treningów -sprowadzając wszystko tylko do ilości dopingu.

I mamy tego efekty i w IFBB i w NPC a ludzie startujący nie bardzo wiedzą co właściwie wybrać .

I zapowiada się to wszystko coraz gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 965
Hmm czasy sie zmieniaja i temat dopingu nie jest jak kiedys tabu. A oskarżenie p.Piotrkowicza o propagowanie dopingu jest totalna hipokryzja skoro p.Fileborn sam nie jest swiety w tym temacie. Samo forum tez jak dla mnie jest dziwnie prowadzone. Zero info o zawodach itd a zaraz po zakonczeniu art jaka to nie byla klapa... Z relacji na YT widac ze nie wszystko zagralo idealnie ale sory to sa 1 zawody i zawsze moze cos nie wypalic. A to nie wyglada o walke o zawodnikow tylko pokaznie jasno ze jesli zdradzisz zwiazek to znajda na Cb haka...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728645
Bez przesady po raz drugi :

Najlepsi zawodnicy na tych zawodach ,to byli zawodnicy IFBB ,którzy tu wystartowali z różnych względów,o których nie ma co pisać

ART w fitplocie był bardzo wyważony i nie napastliwy,bo faktycznie z tego co widziałem-było o wiele gorzej.

Mistrzostwa Polski,gdzie w kategorii jest 4 zawodników, to cofnięcie się do lat 2003-2010.

Fajnie się czyta też te tłumaczenia- jak w IFBB to jest to afera na cały świat a jak w NPC to 3 godzinne opóźnienia,to nic takiego,bo to pierwsze zawody :).

A kompletnie za wysokie ceny biletów-bo NPC to narzuca i jest ok.

A jak na IFBB bilety były po 20 zł-afera kosmiczna,dlaczego i za co tak drogo :)

Pewnie niektórzy się zastanawiają,to dlaczego zawodnicy ładują w ten sport tyle kasy,bez szans na jakiś zwrot?

Odpowiedź jest prosta-dla sławy,która,jak im się wydaje,nagle wszystko odmieni...

I potem jest, jak w tej piosence Kombi-"wszedłem na szczyt a tam nie ma nic"....

Zapraszam na dyskusję to tematu o upadku kulturystyki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
Artykuł był wyważony? Hahahaha usmiac się mozna , czytając go od razu widać po co , dlaczego był napisany.
Nie bronię p.Roberta ale fajnie że podjął się takiego wyzwania , wg opinii niektórych nie wyszło jak powinno ale to jego pierwsze zawody w roli organizatora , wie co poprawiać i oby wyciągnął z tego wnioski.
O Polskim Związku od dawna wiadomo jaka to jest banda i jak działa, wystarczy posłuchać zawodników, tych co kiedyś startowali i startują o tym jak traktowalo sie zawodników, jak ustawialo sie zawody i jeszcze wiele innych historii o których głośno sie nie mówi.



Zmieniony przez - wincol w dniu 2020-03-01 07:46:40
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5384 Napisanych postów 15405 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388220
w ogole co za bzdura ze pzkfits startujesz tam i mozesz startowac tylko tam? w npc jak masz status pro, startujesz u nich a jak nie masz takiego statusu, to mozesz startowac gdzie chcesz w tym tez u nich a co do tych swietnych publicznych pism, gdzie publicznie jest napisane imie i nazwisko roberta i ze ma zwiazek z jakimis nielegalnymi substancjami czy cos takiego to co to ma byc jak fileborn wpadl i byl nawet o tym w telewizji i do dzisiaj mozna na youtubie zobaczyc, co caly 'prezydent' zwiazku i jeden z glownych sedziow ifbb w europie wyprawial toz to jakas komedia jest... a piotrkowiczowi nabazgrali pismo o srodkach, poniewaz w 'jego' zawodach, startowal gosc X, ktory w zwiazku dostal bana kilka lat wstecz(bo wykryto w jego organizmie zabronione rzeczy z listy WADA), tak samo jak multum innych zawdnikow, to jakie to propagowanie niedozowlonych srodkow?
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium