SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
pochwały dać nie mogę już (1 na 30 dni jest możliwa od jednego moda), ale SOG wszedł

co do białka, to niby dużo się wydaje, ale przy swojej wadze to normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
twiedził że były okresy że do 600 dochodziło

zgadnij ile węgli je w trakcie ładowania przed zawodami?

Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-01-17 22:57:01

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4570 Napisanych postów 49012 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522670
sporo

duży spęd był? bo skoro fotkę cyknąłeś, to chyba bez tragedii

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-17 22:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
wszystko super, ale z tym Burdzym to poleciał. Najszybciej kolejny polski Pro, bez urazy dla Burdzego, ale uważam że nigdy z niego pro nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Gwid-brawo!
Ciekawa relacja i sa takze zdjęcia-pochwała leci za aktywność w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
kiedyś o ile się nie myle mówił że jadł 1,5 kg ryżu przed zawodami. Tylko nie pamiętam w jakim czasie. Popraw mnie jeśli się mylę:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ASNF
sporo

duży spęd był? bo skoro fotkę cyknąłeś, to chyba bez tragedii

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-17 22:57:35


cyknąłem "na chama" - żonę ściemniłem że wrócę po 15 min a wróciłem po 2h, czekała trochę dłużej już siedzieć nie mogłem i musiałem wychodzić wiec poprosiłem o szybką fotę. w końcu miałem koszulkę sponsora Roberta

Na serio wiele ciekawych informacji podał i niby oczywistych ale piekielnie trafnie uporządkowanych.

Robert organizuje u siebie coś na zasadzie kursu dla kulturystów nie pamiętam dokładnie ale na jego fejsie jest - dla każdego startującego kurs przygotowujący obejmujący 7 dni przed zawodami tkz. tajemna wiedza diety, ładowania, woda, stroje, bronzery, pozowanie itp.

Dla każdego startującego w debiutach chyba coś ważnego

Ludzi było parunastu tylko, mniej niż rok temu ale spotkania były dwa. ero był na jednym ja na drugim po swoim treningu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
azazel__
kiedyś o ile się nie myle mówił że jadł 1,5 kg ryżu przed zawodami. Tylko nie pamiętam w jakim czasie. Popraw mnie jeśli się mylę:).


dokładnie - 1500g WW wcina na ładowaniu + tona tłuszczu w jakiejkolwiek postaci.

Masti - mogę to pomagam na swoim podwórku wiem że Mr. R ma kupę fanów i sam często chcę się czegoś dowiedzieć a nie mam skąd. wiedza jest dla wszystkich szczególnie że jest ogólnodostępna.

napisze jeszcze jutro w swoim dzienniku conieco bo słuchając kogoś takiego zbiera się na przemyślenia

acha jeszcze jedno - Robert twierdzi że nigdy nie robił więcej niż 20 min intensywnych aeorobów i to zawsze na czczo rano. I tyle, nie biega, nie skacze jak jakiś królik

na masie "tyje" a profesjonalnie masuje 12-15kg więcej niż w okresie startowym - jego maks to 128 kg, a startowa 111-113kg.
ma podobne podejście do wynalazków typu IF jak ja

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ciekawostek jakich mówił to dlaczego Burdzy ma teraz płaski brzuch. Żona Roberta kazała Burdzemu spać w pasie neoprenowym, przez 3 miesiące chodził w pasie, nie zdejmował go. A i pas treningowy spięty na maksa w czasie treningu. Taka ciekawostka.

Robert 41 dziś ma urodziny.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2015-01-17 23:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
nie no proszę cię:). To czemu swojemu mężowi tego nie doradziła?. Nie pisz takich bzdur bo to aż nie poważne:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium