Strongman Robert Oberst jest barwną postacią w świecie sportu. Wiemy, że siłacze jedzą sporą ilość kalorii, ale nie muszą tak mocno pilnować diety, jak kulturyści. Ludzie lubią wyzwania związane z jedzeniem, o czym przekonaliśmy się już nie raz, jak na przykład wtedy, gdy Bjornsson próbował zjeść 200 hamburgerów w ciągu 30 minut. 

Polecamy również: Hafthor Bjornsson i 200 burgers challenge

Ostatnio Robert podjął wyzwanie jedzeniowe, a mianowicie sushi challenge. Postanowił sprawdzić, ile sushi może spożyć za jednym razem. Wszystko oczywiście nagrał i opublikował na swoim kanale YouTube. 

„Zobaczycie, ile sushi mogę zjeść. Co o tym myślicie? To będzie szaleństwo” - powiedział Oberst.

Po wejściu do restauracji i zajęciu stolika Robert przystąpił do złożenia zamówienia. Kelnerka nie wierzyła, że strongman zamierza wszystko zjeść. Kiedy sushi zostało dostarczone, Oberst zażartował, że według niego mogłoby być go więcej. Jadł nawet dwa kawałki sushi na raz, a kiedy skończył, odchylił się do tyłu przypadkowo zepsuł siedzenie, na którym siedział. Niestety nie był w stanie zjeść wszystkiego, co zamówił, pomimo tego, że bardzo się starał.

"Jestem pełny. To było niesamowite. Jeśli zauważyliście, nie zjadłem do końca. Nie będę kłamać. Po prostu nie mogę już nic wsadzić do ust”.

 

https://youtu.be/BqTiY7Ho0Lg

Oczywiście takie smaczne jedzenie nie mogło się zmarnować, więc Robert zapakował resztę do późniejszego skonsumowania. W sumie według jego wyliczeń udało mu się zjeść aż 15 000 kalorii. Nic dziwnego, że nie był w stanie skończyć posiłku. Lubicie sushi? Ile kawałków zazwyczaj zjadacie?

Komentarze (12)
lodzianin1

Jak swinie dosłownie ,ludzie umierają z głodu a im w dupach sie przewraca byle filmik jakis w neta wrzucić.

9
Possible

Trafione w sedno.
Ten typ zresztą podobnie wyglada.

1
Gordon29

Moje pieniądze, mój kanał, moja sprawa. Nikt nie każe nikomu tego oglądać, a widać jest popyt na coś takiego, można mieć różne zdanie na ten temat, ale dopóki krzywdy komuś nie robi, to nie wiem skąd to oburzenie.

1
Tomas_h11

Dajcie cos ciekawego np: w tematyce treningu :)

0
natasza__

Jest cały dział "Trening"
https://www.sfd.pl/art/Trening-c3/ 

0
gokuson

1 marca był bardzo ciekawy artykuł na temat wyciskania na barki a problemów ze stawami :)

1
Tomas_h11

No tak, ale ostatnio mało jest artykułów merytorycznych, a dużo plotek, które psuja jakość tej strony jeszcze sprzed paru lat.

1
gokuson

Sprawdziłem w systemie, na 20 artykułów łącznie z tymi na https://zdrowie.sfd.pl były 3 wpisy plotkarskie :)

0
Adam_brokul

Nie dziwie sie ze tacy umieraja w wieku 50 lat i wczesniej. Dzis ludzie choruja z nadmiaru jedzenia.

0
spejson94

Na takie porcje sushi go stać a na fryzjera żeby wyglądał jak człowiek to już nie

1
natasza__

Ja tam lubię sushi. Zjem nawet 30 kawałków za jednym razem ;)

0
Bull

Wiem

1