Chris Bumstead dał wszystkim jasno do zrozumienia, że ​​planuje przez wiele lat królować jako mistrz Classic Physique Olympia. Ostatnio pisaliśmy, jakie postępy zrobił i jak prezentuje się jego aktualna forma. Jednak wygląda na to, że zawodnik Robert Timms, może stanowić poważne zagrożenie dla jego planów

Polecamy również: Chris Bumstead aktualna forma

Timms został zauważony przez wiele osób w społeczności kulturystycznej jako osoba mająca świetne predyspozycje do klasycznej sylwetki. Patrząc na niego, nietrudno zrozumieć, dlaczego. Miał małą przerwę od sportu, ale wrócił z przytupem, wygrywając ostatnie zawody Texas Pro 2021. Dzięki temu zdobył zaproszenie na Olimpię i zaczął ostre przygotowania do zawodów. Ostatnia aktualizacja na Instagramie pokazuje, że przy odrobinie poprawek i pracy nad pozowaniem, mógłby być godnym rywalem dla Bumsteada.

Timms przyznaje, że przez jakiś czas miał problemy z opanowaniem pozowania, ale praktyka czyni mistrza. Z taką sylwetką, którą ma, możliwość odpowiedniego pokazania jej na scenie uczyniłaby go niebezpiecznym rywalem dla pozostałych zawodników Classic Physique. Warto wspomnieć, że Robert Timms trzeci raz wystartuje na Mr. Olympia, a jego najlepszy wynik do tej pory to 6. miejsce w 2016 roku. Od tamtej pory minęło już trochę czasu, doszło kilku zawodników i będzie bardzo ciekawie zobaczyć go, jak poradzi sobie na prestiżowej scenie w Nevdzie. Czy będzie w stanie pokonać Chrisa Bumsteada, albo chociaż znaleźć się w TOP 3?

Komentarze (2)
Christo87

Wg mnie nie ma to Cbuma żadnego podjazdu. Top 8 jak dla mnie to max

3
lordknaga

wygladaj okej ale na chrisa niestety nie starcza...

3