„To nie sen… To najlepszy prezent na jutrzejsze urodziny jaki mogłam sobie sama sprawić Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli.. Usłyszeć „Mazurka Dąbrowskiego”, którego puszczają właśnie dla Ciebie, to coś niesamowitego. Tych emocji i uczuć nie zapomnę do końca życia.”

Tak skomentowała na Facebooku swoje pierwsze zwycięstwo na zawodach międzynarodowych nasza czołowa fitneska bikini, wicemistrzyni Polski, Oliwia Mojsiej. A ja mam też swoją „małą” satysfakcję, gdyż w „prognozach” do tej imprezy napisałem – „Z ciekawością będziemy też czekać na kolejny występ wicemistrzyni Polski w bikini fitness +172 cm, Oliwii Mojsiej, która na Mistrzostwach Europy, stojąc na prawym krańcu sceny z ostatnim numerem startowym w całych Mistrzostwach, została chyba „niezauważona” a właściwie niedoceniona przez sędziów i jej 9 miejsce nie odzwierciedla jej klasy sportowej.”

Tym razem Oliwia została „zauważona” i doceniona, a ja mam pewność, że nie jest to jej ostanie słowo i dalsze sukcesy się teraz posypią, bo dziewczyna ma rzeczywiście wybitne predyspozycje sylwetkowe do odnoszenia sukcesów w tej konkurencji. Kolejne emocje związane z występem Pani Oliwii na scenie już za kilka dni, na IFBB Diamond Cup w Nadarzynie, gdyż została zgłoszona na te zawody.

A ponieważ dzisiaj, 14 maja, są Jej urodziny, cały zespół SFD życzy Pani Oliwii (FIT słodycze od ALLNUTRITION w drodze) DALSZYCH WIELKICH SUKCESóW NA ARENACH SPORTOWYCH I W ŻYCIU OSOBISTYM !!!

Sukces Oliwii Mojsiej nie był jedynym zwycięstwem naszych reprezentantek na tych zawodach. Nikoletta Sularz idzie jak burza i odnosi kolejne zwycięstwo w wellness fitness, potwierdzając, że jej złoty medal z Mistrzostw Europy nadal świeci pełnym blaskiem.

Panowie musieli zadowolić się srebrnym medalem Karola Kasprzyka w kulturystyce klasycznej do 180 cm oraz 4 miejscem Pawła Niegowskiego w fitness plażowym powyżej 179 cm

 

Komplet Wyników

 

 

Komentarze (0)