SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42178

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
możesz sobie zrobić nawet 2 tygodnie przerwy, ew jakieś lekkie fbw wrzucić i nie odnotujesz żadnych specjalnych spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
2 tygodnie to marnowanie czasu
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Tydzień starczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 620
Dzięki za pomoc, 5 dni odpuszczę i lecimy z tematem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2033
Witam ćwiczę treningiem fbw 3x w tyg pon:fbw wt:przerwa sr:fbw czw:przerwa pt:fbw sob,niedz wolne.Czy np w niedzielę mogę sobie dorzucić aeroby,cardio? Nie wpłynie to na regenerację chyba bo przy 3x w tyg i tak jest dużo odpoczynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10205
Tak, możesz spokojnie dodać jakieś bieganie, przejażdżkę na rowerze, czy cokolwiek innego. 4 treningi tygodniowo, w wieku 16 lat, gdzie regenerujesz się bardzo szybko, na pewno nie wpłynie negatywnie na twój organizm. Wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 480
Witam, Mam kilka pytań. Trenuję od czerwca, plan FBW. Jem dużo, ale na konkretną dietę z wagą dopiero zaczynam przechodzić od jutra. Przez ten czas zauważyłem przyrosty (klata, biceps, triceps, nogi itd.) jednak waga jest nadal ta sama. Czy tu chodzi o to, że spala się tłuszcz i zaczynają rozrastać się mieśnie, czy jak? Drugie pytanie, to czy fitness jest wskazany w planie na masę? Czy to jakoś koliduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
matys149
Witam, Mam kilka pytań. Trenuję od czerwca, plan FBW. Jem dużo, ale na konkretną dietę z wagą dopiero zaczynam przechodzić od jutra. Przez ten czas zauważyłem przyrosty (klata, biceps, triceps, nogi itd.) jednak waga jest nadal ta sama. Czy tu chodzi o to, że spala się tłuszcz i zaczynają rozrastać się mieśnie, czy jak? Drugie pytanie, to czy fitness jest wskazany w planie na masę? Czy to jakoś koliduje?

To się nazywa rekompozycja ciała, czyli tak jak mówisz budujesz mięśnie i spalasz tłuszcz.
Możesz dodać ten fitnes tylko że to będzie dodatkowy wydatek energetyczny. Będziesz musiał przez to jeść więcej żeby masa chciała iść. Zastanów się czy warto.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 480
a bieganie? Trochę tłuszczu na brzuchu się nazbierało i chciałbym to zrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Dograj diete.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium