SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42183

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
Mój trening FBW:
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na płaskiej 3s
Barki: Wyciskanie sztangi sprzed klatki 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

Zajmuje mi on ok. 30 minut. Czy to nie za krótko? Czy w planie jest wystarczająca ilość serii? Moje przerwy to ok. minuta, dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Jak jesteś zupełnym świeżakiem to ok jak masz choćby nikły staż to trzeba by było dołożyć serii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3249
Obecnie robię fbw, porobię jeszcze trochę, i mam pytanie dotyczące klatki.

Dzień a - wyciskanie płasko
Dzień b - wyciskanie na ławce ujemnej

Progres klatki lekko zastopował (obecnie 60kg x5 ujemnie, 55kg x5 płasko), więc myślę o takiej zmianie:

Dzień a - płasko + rozpiętki
Dzień b - ujemnie + wyciskanie sztangielek

Czy to dobry pomysł na boostnięcie progresu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Na posunięcie progresu masowego możliwe, że tak. Na siłowy raczej się to nie przełoży

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
rion10
Jak jesteś zupełnym świeżakiem to ok jak masz choćby nikły staż to trzeba by było dołożyć serii


Orszul
Po jednej serii wiecej do kazdego cwiczenia bedzie ok?


Podbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Po dwie spokojnie możesz dołożyć do takiego zestawu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Wioslowanie sztanga ktore niby rovisz powinienes sie pochylic do przodu bardziej. Zdejmij ciezaru i pochul sie bez garbienia a glowa wysoko tzn oatrz przed siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Siemanno! Chcialbym wlaczyc spacer farmera do treningu - kiedy lepiej go wykonywac- na koniec treningu silowego czy w dzien HIIT? ( rozklad tygodnia mam taki: (Szermierka,FBW+krotkie aero, HIIT,FBW+krotkie aero,HIIT, FBW + krotkie aero, wolne).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium