SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
dominoxpompa
To dlaczego jak np zrobię pull/push/pull to wychodzi nagle 20 serii na nogi ?


Ale to tylko co drugi tydzień będziesz mieć 20 serii a w kolejnym tygodniu tylko 10 więc nie ma problemu. Zwłaszcza, że jak popatrzysz to na czwórki masz albo 6 albo 12 serii więc tragedii nie ma.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Studiuję, w poniedziałek mam dużo zajęć a w piątek wracam do domu, więc jakoś nie podchodzi mi trening w pn i pt, dlatego chciałbym zmienić to na wt-śr-czw. Czy bez 1 dniowej regeneracji można ćwiczyć? Wykonywałbym splita, albo mógłbym takie dłuższe treningi robić tylko we wtorek i czwartek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Możesz spokojnie tak ćwiczyć . Tylko może nie być tak dobrych efektów jakby te treningi były rozłożone w tygodniu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Czy jest możliwy naturalny rozrost szerokości barków? Chodzi mi o samą szerokość kostną obręczy barkowej, przecież tego się chyba nie da zmienić ćwiczeniami, a w każdym razie nie w dużym stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Kiedyś się spotkałem z próbami stworzenia pewnych ćwiczeń rozciągających aby tą szerokość poprawić ale niestety strukturę kostną bardzo ciężko zmienić o ile jest to możliwe. Porządny trening barków i grzbietu potrafi zdziałać cuda.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
Ale jest to poszerzenie mięsni czy kosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mięśni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Oczywiście, że mięśni te najłatwiej rozbudować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
zauważyłem, że przy uginaniu na biceps bez modlitewnika, stojąc lewy bark cofa się w momencie zginania przez co cofa się też łokieć i ramie na pewno inaczej pracuje. Prawy bark nie cofa się tak i nie ma żadnego problemu, natomiast nad lewym nie mogę zapanować :D Tyczy się to większych ciężarów, przy małych jest ok. Z czego to moze wynikać i jak nad tym moge popracować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Slabsza masz lewa reke- porob cwiczenia hantlami tym samym ciezarem is sie powinno wyrownac.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium