SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Redukcja, 13% bf.

Co jeść przed treningiem siłowym, a co przed aerobowym (robiony w dni nietreningowe)?
Często na siłownię idę ze szkoły, nie mam jak co zrobić.

Moje zapotrzebowanie około 2200kcal i od tego ucinam 500kcal.

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bardzo mało jesz. W tym wieku organizm potrzebuje mnóstwa składników odzywczych dla prawidłowego rozwoju. Jaka waga/wzrost/obwód w pasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
80kg, 185cm, obwod 85cm, klatka 95cm (dla porownania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie Ciebie pytałem.
W sumie rozpędziłem się bo kwestie diety omawiane są w dziale Odżywianie. Tam też proponuję założyć temat PoGGromca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Hubercie, tu tak szybko prosilbym o odpowiedz, nie bede nowego tematu zakladal :).

Waga 70 wzrost 173 i pas 81

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
Może trudne pytanie,ale albo chciałym jakieś nakierowanie(może jakiś fajny temat na forum już założony) lub prawdopodobną przyczynę od starszych kolegów :) Ćwiczę jakieś 3/4 lata. Troszkę mięśni zbudowałem sylwetka wygląda ładnie (przynajmniej w miare :D) jestem dość mało otłuszczony ale zawsze nie byłem usatysfakcjonowany moją siłą, wielokrotnie osoby mojej wagi (81kg) wyciskają ode mnie więcej a wyglądają gorzej, stosuję krete od dość dawna. Dodam ,że np w wyciskaniu sztangi seriami maksymalnie wezme 70kg (dodam ,że na nadwyżce kalorycznej) czym to może być spowodowane i jak to ewentualnie poprawiać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 537 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4291
Koledze wyżej najlepiej, by pomógł ktoś bardziej obeznany, ale zdaje mi się, że to kwestia treningu. Zrób lepiej temat, rozpisz wszystko z dietą to ktoś będzie miał lepszy na to pogląd ;).

DT: Po pełnej redukcji
Cel: Reverse i powolne wbijanie mięcha.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_PoGGromca,_czyli_historia_chłopca_z_węglem_zamiast_zapałek-t1087550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To jak Ty spędziłeś te 4 lata, że wyciskasz 70 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Wookash7
Może trudne pytanie,ale albo chciałym jakieś nakierowanie(może jakiś fajny temat na forum już założony) lub prawdopodobną przyczynę od starszych kolegów :) Ćwiczę jakieś 3/4 lata. Troszkę mięśni zbudowałem sylwetka wygląda ładnie (przynajmniej w miare :D) jestem dość mało otłuszczony ale zawsze nie byłem usatysfakcjonowany moją siłą, wielokrotnie osoby mojej wagi (81kg) wyciskają ode mnie więcej a wyglądają gorzej, stosuję krete od dość dawna. Dodam ,że np w wyciskaniu sztangi seriami maksymalnie wezme 70kg (dodam ,że na nadwyżce kalorycznej) czym to może być spowodowane i jak to ewentualnie poprawiać :)


Jeśli nie masz żadnych kontuzji itp to faktycznie 70kg to słabo ale w czym tkwi problem nie wiadomo, może kwestia złej techniki a może po prostu wl nie jest Twoim ćwiczeniem. Jak Twoje osiągi np w poręczach klatkowych ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
PoGGromca
Hubercie, tu tak szybko prosilbym o odpowiedz, nie bede nowego tematu zakladal :).

Waga 70 wzrost 173 i pas 81


Przecież Ty zaraz znikniesz, przestań się wygłupiać z redukcją.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium