SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na prośbę pakerów, którzy nie chcieli odpuścić jednego treningu z obawy przed spadkami ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pakerów tam nie zaobserwowałem, prędzej od osób używających rowerków.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ja dzisiaj zrobiłem trening, ale moja siłka jest tylko zamknięta jeden dzień w roku, 1 stycznia

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Są jakieś dobre ćwiczenia na czworogłowe ud, które jak najmniej obciążają kolana, poza wykrokami i przysiadami?

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777690
Niestety dobre wszystkie mocno angażują kolana od podstawowych wielostawowców po izolację kolano musi pracować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
unoszenie nóg na drążku - jak powinienem to wykonywać kiedy na celu mam hipertrofię brzucha? Faza ekscentryczna dynamiczna a faza negatywna wolniejsza? Zakres ruchu od całkowitego zwisu dokąd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przede wszystkim staraj się zginać kręgosłup, jakbyś chciał dotknąć kolanami mostka.
Zakres ruchu już dostosuj do swoich proporcji.U siebie zauważyłem, że brzuch lepiej trenować wolnym i kontrolowanym tempem.Dynamike w fazie KONCENTRYCZNEJ zarezerwuj dla ćwiczeń siłowych.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 109 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 994
dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Co myślicie o tym planie?
Góra1): 1.podciąganie wąski podchwyt z dodatkowym obciążeniem 5x5
2.pompki z obciążeniem 4x12-15
3.wyciskanie hantli 4x10-12
4.wiosło 1 hantlą 4x10-12
5.uginanie z supinacją 4x12-15
6.francuz hantlą 4x12-15

Dół: 1.przysiady 4x20
2.wykroki z hantlami 4x12-15 na nogę
3.przysiady bułgarskie 4x10
4.wspięcia na łydki 4x20

Góra2): 1. dipy z obciążeniem 5x5
2.podciąganie nachwyt 4x8-10
3.unoszenie hantli bokiem 4x12-15
4.szrugsy 4x12
5.uginanie młotkowe 4x12-15
6.kick-back 4x12-15

Narazie mam do dyspozycji tylko dwa hantle. Myślę, że za około miesiąc może dwa zakupię jakieś obciążenie i sztangę jednak narazie chciałbym wykorzystać to co mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777690
załóż osobny temat z wypełnioną ankietą to temat do pojedynczych pytań a nie oceny planów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium