SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
A jaki masz ciągły, nieprzerwany staż na siłowni aktualnie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
o kurcze. nie pamietam nawet. ale żeby nie skłamać 2-3lata w sumie 5(najdłuższa przerwa to jakieś 2miesiące - przebita żyła w stopie i jakiś miesiąc(dwa razy) jak miałem problem z plecami) a tak to się zdarzał jakiś jeden tydzień co jakiś dłuzszy czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
To powiem Ci, że jak masz 3 lata stażu to na treningu 3 dniowym nie jesteś w stanie zrobić dobrze każdej partii dwa razy no chyba, że się faktycznie obijałeś do tej pory na treningach. 4 dni treningowe to minimum z minimum. Osobiście żeby zrobić fajny trening i pobawić się w jakieś głębsze podziały poszczególnych grup potrzebuje ok 6 dnie treningowych, ale faktycznie 4-5 jest optymalnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
wydaje mi się że sie nie obijam na treningu mam sporo spraw i innych rzeczy na głowie ale to jak każdy. cwiczye 3 razy w tygodniu bo gdzie nie czytałem to 3 to optymalne a 4 no to juz czasami za duzo dni. tez czasami zycie nie pozwala na 4 dni treningowe(też to nie pozwalało mi na taka zmiane). a jaki proponujesz na 4 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
3 razy w tygodniu można panienkę ruchać a nie ciężary dźwigać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Pandarek - no spoko.
to jak jaki polecacie na cztery dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
rion10
Przy trzech dniach treningowych zrobić każdą partię personalnie dwa razy jest ciężko żeby zrobić to dobrze. Więc push/pull zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest.


Albo góra/dół, partia 2 x w tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Każda wersja na 4 dni będzie ok, jak dobrze dobierzesz ćwiczenia i objętość to trening będzie dobry.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
ok dziekuje Wam za pomoc, więc trzeba przerzucić się na 4dni treningowe.

wiedziałem że gdzies znajdę ten trening o który mi predzej chodziło https://www.sfd.pl/trening_na_mase_split_system.-t359804.html  pozdrawiam

Zmieniony przez - deanash w dniu 2015-04-08 22:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Witam
Ćwiczę wtorek,środa,piątek,sobota a w niedzielę będę grał w piłkę nożną półtora godziny w sobotę zawsze robiłem nogi i brzuch. Moje pytanie brzmi czy w związku z grą w piłkę w niedzielę wystarczy, że przełożę nogi na piątek czy lepiej na środę lub wtorek żeby w miarę się zregenerowały??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium