SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42453

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Zalezy od Ciebie- jak masz zastoj to dodatkowy bodziec zawsze robi dobrze, ale jak jest rozwoj a Ci sie nie chce manewrowac ciezarami to odpusc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 497
Pandarek przeczytaj pierwsza część mojego posta i odnieś się do progresji lub regresji ciężaru pomiędzy seriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Polecenia to możesz wydawać swojemu psu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 497
Wybacz, faktycznie Do dupy złożyłem zdanie. Tak więc prosze cie abys odniósł się do tej progresji i regresji pomiędzy seriami w treningu silowym. Jest to konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
Jak to jest z tym wyciskaniem na klatkę - hantlami bądź sztangą, mam mostkować czy nie ? bo spotykam się z różnymi opiniami, a górna część klatki nie chce mi się rozwinąć mimo że robię w większości na ławce dodatniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Mostkowanie jest po prostu zdrowe i bezpieczniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
A ja zmieszany różnymi artykułami jak i sprzecznymi wypowiedziami posiadaczy bardzo mocno rozbudowanych ud i trenerów fitness zadam powszechne pytanie:
-Czy głębokie przysiady, dotyk uda łydki, są zdrowsze ogólnie i dla kolan czy mniej zdrowe niż te do około kąta prostego. Moim zdaniem i odczuciem zdrowsze, ale chciałbym się upewnić.

Dodatkowo czasem się obije o uszy, że kolana nie mogą wystawać za linię stóp. Jak to jest naprawdę? Wolałbym konkretną odpowiedź kogoś, kto jest jej pewny, niż gdybanie. Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Kolana maja nie latac na boki, glebokie przysiady, dokladnie i dobrze wykonane wzmocnia kolana , stopy mniej wiecej szerokosc barkow i skierowane na zewnatrz. Niepelne przysiady to moim zdaniem wymysl leni, amatorow fitnesu i maszyn. Glebokimi przysiadami ze sztanga( ostroznie z obciazeniem na poczatku, zanim sie dobra technike zalapie) zrehabilitowalem sobie kolano po rozrabanej rzepce i kilku sciegnach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
a co z tym nieprzekraczaniem kolanami linii stóp o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
W kotrej plaszczyznie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

forma lato