SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 483
"Unikam" co nie znaczy że nie robię.:) Uginanie ramion ze sztangą, wyciskanie francuskie hantli leżąc...tu mam problem z kwalifikacją ćwiczenia, a te właśnie wykonuję. I nie "chciałem" tylko pytam czy takie podejście jest odpowiednie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No to są izolacje... Ja bym trzymał się podziału izolacje/wielostawowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 483
Czyli wielowarstwowe 10-12 a izo 12-15 i wstępnie powinna być gitara :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
saber
Czyli wielowarstwowe 10-12 a izo 12-15 i wstępnie powinna być gitara :)


Wielowarstwowe ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Czy robiąc FBW można dołożyć ćwiczenia izolacyjne na plecy? Mam skrzywienie i robiąc same podciągania + wiosłowania wydaje mi sie ze nie do konca rozwine sobie pleców, stąd pomysł na dołożenie wyciągu np górnego i dolnego. Jak to tylko rozdzielić tak żeby ćwicząc 3x w tyg nie przetrenować sobie tych pleców. bo wiadomo fbw to nie split
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Avertos Ty masz coś nie tak z banią?

Zadajesz to samo pytanie w kółko, założyłeś X wątków, nawet w tym na pierwszej stronie pytałeś o to samo i dostałeś odpowiedź:
ronie220
Rób podciągania różnymi chwytami, wiosłuj w oparciu o ławeczkę lub leżąc i uzupełniaj trening wyciągami.Natomiast w międzyczasie udaj się do specjalisty, bo możliwe, że de facto nie musisz nawet unikać ćwiczeń wielostawowych.Mniejsze lub większe skrzywienie posiada ponad połowa populacji.To nie musi być wyrok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 483
ronie220
saber
Czyli wielowarstwowe 10-12 a izo 12-15 i wstępnie powinna być gitara :)


Wielowarstwowe ?

Czyli złożone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1479
Pandarek
Avertos Ty masz coś nie tak z banią?

Zadajesz to samo pytanie w kółko, założyłeś X wątków, nawet w tym na pierwszej stronie pytałeś o to samo i dostałeś odpowiedź:
ronie220
Rób podciągania różnymi chwytami, wiosłuj w oparciu o ławeczkę lub leżąc i uzupełniaj trening wyciągami.Natomiast w międzyczasie udaj się do specjalisty, bo możliwe, że de facto nie musisz nawet unikać ćwiczeń wielostawowych.Mniejsze lub większe skrzywienie posiada ponad połowa populacji.To nie musi być wyrok.



WIem ze dostalem własnie taka odpowiedz ale pytam bo moze to dotyczylo robienia splita plecow, raz w tygodniu a ja chce wiedziec czy moeg cos takiego robic pzry fbw ze robie sobie w 1 dzien (poniedzialek) jedno cwiczenie na plecy np podciaganie + dodaje do tego np 1 cwicenie izolacyjne np wyciag gorny, a w inny dzien robie(sroda) wiosłowanie i dodaje do tego wyciag dolny. I potem w piatek znowu tak samo jakw poniezdialek. Przy fbw z tego co wiem mozna 1 cwiczenie na 1 partie, dlatego chce wiedziec czy nie przetrenuje plecy robiac je 3x w tyg takim sposobem.

Zmieniony przez - avertos w dniu 2015-01-17 14:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Uwzględniając fakt, że po pół roku czy roku treningów wiosłujesz na 45 kg jak podawałeś w poprzednich tematach- Ty akurat o przetrenowanie się martwić nie musisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zna ktoś może ciekawe ćwiczenia na łydki oprócz wspięcia na palce stojąco i siedząco, które mogę wykonać bez specjalistycznego sprzętu? Posiadam ławkę, krzesło rzymskie, drążek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium