SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1244
Sorry za post wyżej, chciałem się zapytać od czego mogą mnie dziś nie miłosiernie boleć plecy (mam nawet problem ze zwykłym chodzeniem - to nie są zakwasy) jeśli wczoraj robiłem tylko klate + bicepsy? Najdziwniejsze jest to, że ból się zaczął gdy usiadłem na klasycznym modlitewniku i machnąłem sobie sztangą kilka razy, Od razu po pierwszej serii rozgrzewkowej ból się pojawił, a jest to ból jakbym jakiejś kontuzji dostał chociaż wcześniej nigdy nie miałem problemu z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 92 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18246
Jest sens zmieniać plan treningowy na 4 tygodnie przed przerwą regeneracyjną ? Obecnie jadę FBW x3/tydz
A: Siady,Wiosło,WL,Wyciskanie siedząc,Uginanie na biceps
B: Push Press,MC,Wykroki,Skos hantlami, Wyciskanie francuskie

Robie 4 serie po 12-10-8 powtórzeń. Na ramiona 3 serie.
Chciałbym na 4 tygodnie spróbować 5x5. Plan jak wyżej tylko dowalić kg a zmniejszyć ilość powtórzeń. Ma to jakiś sens czy nie bardzo ? Dodam, że tym sposobem ćwiczę dłuższy czas, obecnie z bardziej dopiętą miską. Faza trwa 8 tygodni, 5x5 chciałbym wprowadzić w 12 tygodniu, pociągnąć tak do 16 i zrobić 2 tygodnie przerwy. Dieta redukcyjna
Pozdrawiam

Zmieniony przez - dundi526 w dniu 2015-02-14 19:37:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Trochę bez sensu w końcówce zmieniać plan na 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
jakie cwiczenie zastapi hack-przysiady pomijajac wypychanie na suwnicy (nie posiadam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Przysiad

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Zwłaszcza w wersji z przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
mam plan fbw uwzglednilem w nim juz wykroki i zercher squat,takze moze jeszcze cos innego oprocz zaproponowanych przysiadow, co zastapi hack przysiady

Zmieniony przez - tomb1 w dniu 2015-03-17 14:30:25

Zmieniony przez - tomb1 w dniu 2015-03-17 14:30:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Imo błędem jest ładowanie hack przysiadów (i to na fbw?), bo masz za mało ćwiczeń na dwójki typu żuraw czy rdl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777689
Tak to jest jak nie napiszesz nic więcej o planie tylko hasło i liczysz na pomoc.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
hmmm no wydawalo mi sie ze pytanie jest proste, co bedzie odpowiednikiem hack-przysiadow tyle chcialem sie tylko dowiedziec nic wiecej,(liczylem na kilka opcji)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium