SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania na temat treningu część 9

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42165

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lepiej we wtorek albo środe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Lepiej na wcześniejszy dzień w tygodniu tak aby miały czas na regenerację do czasu gry w piłkę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Ok dzięki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Witam
Rion10 i Panderek a gdybym jednal chciał spróbowac(4dni treningowe) tego podziału na tułów/kończyny macie może jakies wskazówki oprócz https://www.sfd.pl/[ART]_MASA__wersja_z_roku_2014-t600434.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dla mnie trochę bezsensowny podział, bo ćwicząc uda (jeśli opierasz się o ćwiczenia wielostawowe) ćwiczysz też korpus. Biceps i triceps ma się (w porównaniu do nóg) niemal nijak do tułowia.

Ja bym wziął po prostu schemat typu góra/dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
opieram się o ćwiczenia wielostawowe, trochę szkoda myslałem że to nawet ciewkawy i fajny trening.
kiedyś tak ćwiczyłem i po jakimś czasie gdy miałem siady i mc na jednym treningu potem musiałem zrobic przerwe gdyz miałem problem z plecami.
PP - już trochę mi się przejadł - a i tak jak zmieniam trening to do tego wracam.
Przód/Tył - to właściwie tylko zmiana biceps(czwórki+klatka+przód barków) z tricepsem(plecy+ dwójki+bok i tył barków)(a gdzie nie gdzie nie ma tej zamiany)
FBW - do dziś jakos nie moge na ten system patrzeć(zbyt długo go wałkowałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3271
To jak nie masz ochoty trenować określonymi planami to czego w ogóle oczekujesz ? Trenuj splitem skoro tamte Cię nie satysfakcjonują, podziel tylko mądrze trening w ciągu tygodnia i działaj :) Na 4 dni dobrą opcją jest podział : Plecy , Klatka+ biceps, Nogi, Barki+ triceps .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Problemy z plecami raczej nie pojawiły się dlatego, że robiłeś na raz mc i przysiady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Jakim cwiczeniem rozbuduje klatke czesc zewnętrzna od sutka w górę az do gory ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wyciskaniami z chwytem na szerokości barków lub szerszym, rozpiętkami.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początkujący i małe pytanie

Następny temat

Wskazówki do planu i ćwiczeń

WHEY premium