SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różne Szkoły na temat treningu silowego i interwałowego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Witam,
Jestem nowy na forum wiec troche o mnie z punktu widzenia przygotowania sportowego i pozostałe info, potem pytania.
Wiec tak, przez całe swoje życie jestem aktywny fizycznie, raz mniej raz wiecej. Ostatnio mniej...cała moja aktywność to piłka nożna na poziomie amatorskim, dwa treningi po 2 godziny plus mecz w weekend. Treningi raczej oparte na piłce i bieganiu, bardzo mało zeby nie powiedziec wogòle treningu siłowego. Ostatnio troche sie zasiedzialem, pifko w weekend i brzuszek uròsl, 30 lat, 1.72m, 76kg. 3-4kg to chyba sam brzuch :(. Zrezygnowalem z gry w smiesznym zespole szòstkowym i teraz gram tylko raz w tygodniu(ptk).
Zaczalem korzystac z siłowni, Pon/Sro/Ptk zawsze rano od 6-7:30. Ćwicze tak:
Pon:
25min Bieżnia: 5min rozgrzewka + 18min interwal(2min ON 1min OFF x 6)
Następnie Klatka + Triceps: Lekki ciezar i 10-12 powtòrzeń,
Sro:
25min Rowerek: tak samo jak przy bieżni
Nastepnie Barki + Nogi,
Ptk:
25min Wioślarz: 5min rozgrzewki + 12min(30sec na 30sec)
Wieczorkiem 2 godz w piłe,
Wto/Czt/Sob/Niedz 20min miesnie brzucha plus trening ABS z Mel B
Na śniadanko kromka chlebe z masłem orzechowym, 3godz pózniej miska owsianki + dwa jaja, pòźniej sałatka warzywna plus zupka i pòł grejfruta, i na koniec, pierś z kurczaka z warzywami. Ogólnie zastępuje posilki, np. zamiast kurczaka jakas rybka. Dwa razy dziennie proteina.
Moim celem jest pozbycie sie oponki i odstajacego brzucha i poprawienie sylwetki.
Czy takie cwiczenia maja sens? Jak nie to prosze o rady. Z góry dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poręcze+drążek domowej roboty

Następny temat

Trening klatki w domu ocena i propozycje

WHEY premium