SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 196252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
Moje proporcje tluszczy w diecie nie wygladaja zbyt ciekawie tzn przedstawiaja sie tak
Nasycone - 18%
Jedno-nienasycone - 37%
Wielo-nienasycone - 45%
Ze zbilansowaniem 2 ostatnich nie bedzie wiekszych problemow. Co jednak powinienem dodac do swojej diety jako zrodla tluszczy nasyconych aby zwiekszyc ich ilosc? W jakich proporcjach zbilansowac tluszcze? 1/1/1 czy 1/2/1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zwięsz jedno nienasycone kosztem wielo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
A co z nasyconymi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mogą zostać lub nieco podbij.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4352
A co z proporcjami tluszczy ktore powinnismy zachowywac diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Witam , co jeść w diecie na masę zdrowego i kalorycznego , bo nie mogę dobić do swojego dziennego zapotrzebowania ,a więcej niż pierś z kurczaka , worek ryżu i surówka na jeden obiad nie dam rady zjesc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
Sa jakies przeciwskazania co do za duzej ilosci twarogu? (np problemy z trawieniem itd) Ostatnio ciezko mi miecho podchodzi zjadam moze z 0.5 kg ale za to uzupelniam twarogiem 0.5kg -0.75. Prosze o szybka odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Od duzych ilości może wzrastać poziom prolaktyny, sylwetka staje się nie tyle pełniejsza co występuje większa retencja wody wo rganiźmie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 0
Mam pytanie dot. śniadania - otóż ćwiczę rano od 6.30 do do ok 7.00 codziennie tylko że raz biegam na bieżni a raz chodzę na siłkę. Mam jakieś 66 kg 175 cm wzrostu - dodam że nie ćwiczę żeby schudnąć tylko tak dla ogólnej kondycji. Ostatnio dużo czytam na temat odżywiania i sam już nie wiem co jeść po treningu czyli ok. godziny 7.00. Do tej pory przed treningiem jadłem jedynie jakiegoś banana, serek wiejski etc. Resztę zjadałem dopiero po treningu. Po lekturze różnych tematów na tym forum naszły mnie wątpliwości czy dobrze się z rana odżywiam - może powinienem jeść porządne śniadanie przed treningiem a nie po.
Z góry dziękuje za konstruktywne odpowiedzi i pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak wstajesz i masz trening to posiłek obfity odpada, jedynie to jakieś BCAA czy izolat białka, z braku funduszy to i wpc może byc, a po treningu normalny posiłek. Zalezy o której wstajesz, jak o 5 to coś możesz zjeść lekko strawnego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium