SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 197218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Witam, mam 20 lat, 182 cm wzrostu i waze 63 kg, podobnie jak kolega z tego tematu
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_do_oceny,_63kg-t778393.html

Diete i trening juz mam, chcialbym sie tylko dowiedziec, Po jakim czasie i na jak dlugo mam uzywac Kreatyny ( oraz co oprocz kreatyny moge brac aby w miare szybko i nieinwazyjnie przytyć)

Prosze o odpowiedź , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Kup zwykłe mono stosuj ok 8 tygodni w dzien treningowy 5g z rana i 5g po treningu w dzien nietreningowy 5g z rana. Nic wiecej ci nie potrzeba, jedynie prozdrowotnie mogą być witaminy, omega3.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
co to "mono" xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
monohydrat kreatyny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Kazde warzywa beda ok, pieczarki tez. Mozesz zastapic, wlasnie na tym to polega. Z tym, ze chleb ma troche mniej wegli niz inne zrodla. Dopasuj to odpowiednio.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czy groszek, marchew, kukurydze, fasolke czerwoną, cebule itd. mogę razem w jednym garnku ugotować? I ile czasu się ma to gotować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Mozesz. Ciezko okreslic ile czasu. Jezeli fasola suszona to bedzie od niej musisz zaczac bo gotuje sie dlugo, pozniej marchew, kukurydza, cebula.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dzięki. :)

Widziałem, ze jesteśmy "jednej daty 5.08" więc spóźnione, ale szczere Wszystkiego Naj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Dzieki. Wzajemnie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Również dziękuję :)

Jeszcze jedno mega szybkie pytanie. Jadę za chwilę na zakupy. JAkie pieczywo kupić? Pełnoziarniste,graham, razowe ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium