SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 196395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Premium Frutica w 100% słodzony owocami - jedliście ? Jak tam skład? I warto wrzucić do diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Na pewno nie warto bo nawet jezeli nie jest slodzony sacharoza to ma sporo fruktozy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 275
Witam, mam 16 lat, waże 60 kg i mam 171 cm wzrostu. Zaczynam trening na masę. Mam ułożoną dietę z której wyliczyłem żę spożywam : Łącznie w diecie 175.5g białka, 60,3 g tłuszczu, 318,6g węglowodanów, 2554 kcal.


Czego jest za dużo a czego za mało ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 341
Witam. Jestem podczas robienia masy. Jaki twaróg jest najlepszy? Chudy, półtłusty, czy tłusty? Na forum spotkałem się z różnymi opiniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
półtłusty lub tłusty

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 341
A na posiłek przed snem lepszy półtłusty czy tłusty? I czy muszę dodawać oliwy z oliwek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
czy jedzenie 2 razy dziennie po 120g kaszy gryczanej niepalonej nie zaszkodzi mi?

z diety wykluczylem wszelkie zboza zawierajace gluten i szukam dorbego zrodla wegli zlozonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77
A jakie w diecie na masę jeść orzechy na przekaske??

Dieta, trening, regeneracja, suplementacja, rozgrzewka,
stretching, prawidłowa technika, motywacja, czas wolny, zdobywanie wiedzy,
kombinowanie i podejmowanie decyzji...
I pomyśleć że 90% ludzi myśli że wystarczy tylko chodzić na siłownie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Nie na przekaske tylko na dostarczenie tluszczow. Wloskie, laskowe, brazylijskie.

Kasza nie powinna zaszkodzic. Zalezy ile jest ogolnie blonnika w diecie i jak organizm reaguje na to.

Czy tlusty czy poltlusty zalezy od wczesniejszych zrodel tluszczo w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
luka nie zaszkodzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium