SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195687

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ugotować przed zmieleniem (to nierealne) Jak mielisz to nie zalewaj wodą!

Musztarda 10g (raz na tydzień) do jogurtu przejdzie? robię z tego sos.

Zmieniony przez - Uderzacz w dniu 2011-08-08 13:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Uderzacz spokojnie mozesz jesc wiecej i czesciej. Sklad nie jest az taki zly.

Regenat ryba wyglada ok. Zapachu nie powinno byc. Jezeli juz smierdzi ryba to zaszly pewne zmiany, ale zjesc raczej mozesz.

mks123 platki mozesz zmielic do omleta i zrobic z nich make. Jezeli nie ma problemow z ukladem trawiennym to ok. Do koktajlu zalej je 30-60min wczesniej woda.

Zmieniony przez - domer w dniu 2011-08-08 14:30:50

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Witam od jakiegoś czasu zbieram się do ułożenia i przestrzegania diety ale jakos nie mogę sie zbolilizować . Odzywiam się zdrowo ale wiem że bez diety ani rusz. Trenuje Sporty walki 3 razy w tyg chce do tego też dodać 2 razy w tyg silownia a w miare możliwosci i obserwacji organizmu raz w tyg interwaly. Obliczylem swoje zapotrzebowanie kcal które wynosi 2900kcal . Moim celem jest utrzymanie dotychczasowej wagi i poprawienie estetyki sylwetki. Zastanawiam się jak dobrać proborcie BTW w diecie. Dodam że zle reaguje na Ww .

Troche Danych o Mnie :
Waga -78kg
wzrost-184
wiek -22 lata
staz na silowni - Obcenie nie trenuje jedynie pompki i brzuchy w domu . 3 razy w tyg Sw.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj sobie 2g białka
plus tłuszczy ok 1,3g
reszta ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Potrzebuję Waszej pomocy znów :)

Jak skutecznie obrać kukurydzę z kolby? Ugotowałem ją, ale za cholere nie chce zejść.
I możecie podrzucić mi jakiś przepis na sałatkę, gdzie mogę użyć kukurydzy, fasolki czerwonej, jogurtu nat, jakiś ogórków itp? DziękI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Przy takich proporcjach nadal ciężko z Weglami . Bo wychodzi mi 160 g Bialka 104 g tluszczy i az 340g węgli... Przy obliczaniu zapotrzebowania dodałem 500kcal ze wzgledu na rodzaj budowy może troche uciać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nic nie szkodzi że tyle wychodzi. Będzie liczył się bilans.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Czy nie lepszym rozwiazaniem będzie zaczęcie diety od 2600kcal obserwacja i stopniowe dokladanie ?? Czy od razu zaczać z 2900kcal. Obecnie mniej wiecej spozywam 2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jak obecnie spożywasz 2000kcal to pierwsze 2 tyg 2300kcal potem wchodzisz stopniowo na 2600 i obserwujesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Regenat:
Co do obierania kukurydzy to tnij nożem z góry do dołu. Tak najlepiej schodzą i później rozdziel je,bo to się skrawa w takich płatkach.
Co do przepisu polecam Ci sałatkę z takowej kukurydzy samej ( bez fasoli i ogórków ) z dodatkiem dressingu z jogurtu naturalnego,odrobiny majonezu,ząbka czosnku,soli,pieprzu,soku z cytryny i posiekanej świeżej mięty ( jak nie dostaniesz mięty,to może być pietruszka. Też dobrze będzie )
Świetna sałatka! Do tego grzaneczka skropiona oliwą z oliwek,potarta czosnkiem i posypana odrobiną soli morskiej. Do tego schłodzone BIAŁE wytrawne winko. Można się zajadać całodobowo! Mówię Ci, pycha!
Jeżeli chcesz użyć fasoli i ogórków to polecałbym Ci taki przepis, który też jest pycha. Trochę ostrzejszy w smaku, nie ma w sobie jogurtu naturalnego, ale wygląda to tak:
Kukurydza, czerwona fasolka, ogórki konserwowe pokrojone w kostkę, czerwona cebula pokrojona w drobną kostkę, puszka tuńczyka z wody, koncentrat pomidorowy, ocet balsamiczny, oliwa z oliwek, zioła prowansalskie, sól, pieprz, ząbek czosnku.
Kukurydzę, fasolę, ogórki, cebulę i tuńczyka mieszasz z dressingiem zrobionym z wyżej wymienionych składników ( czyt. od koncentratu pomidorowego do końca ), do lodóweczki na chwilę,żeby się przegryzło i podawaj z taką samą grzaneczką,jak sałatkę wyżej. Do tego CZERWONE wytrawne winko

Obie sałatki koniecznie musisz wypróbować. GORĄCO POLECAM!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium