SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6255
Czy jest jakaś różnica czy dostarczymy organizmowi węgli z owoców (głownie banan, ewentualnie jabłko) zamiast ryżu/makaronu?
Jeśli jest różnica to jaka, a jeśli nie ma to gitara :) bo ostatnio coś ciężko przez te upały zjeść mi cały worek ryżu i zjadałbym połowę i do tego 2 banany i wyszło by na to samo co cały worek ryżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1134
DoniuPB
moim zdaniem ryż/makaron pełnowartościowy o w miarę niskim ig daję Ci poczucie sytości na dłużej :) a owoce np. banan to po tr, truskawki o ig 40 w ciągu dnia;)

możesz zrobić ryż z truskawkami :) pychotka:)

xxx88 raz na jakiś czas wszystko możesz zjeść, byle nie za często takich produktów..

Zmieniony przez - Mazi_93 w dniu 2011-06-07 22:32:16

biegi od 07.06

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1134
proste pytanko; idę jutro na zakupy i jak mam wybrać produkty ryż/makaron/kasza o niskim ig.

chodzi mi mniej więcej o nazwę i wygląd;

kasza gryczana brązowa?
makaron? durum 100% ? jest jakiś razowy? ma być brązowy?
ryż dziki ( zamierzam kupić) lub jaki?

Zmieniony przez - Mazi_93 w dniu 2011-06-07 23:26:50

biegi od 07.06

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Dlaczego na diecie bez węglowodanów prostych mdleję chodzę ospały i nie mam na nic siły i ochoty ??

Z diety wszystko się zgadza:
Białko 150g
Węgle 220g
Tłuszcze 80g

A mimo to nadal nie mam siły przez co to ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 292 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1134
niedobór witamin/minerałów kokola

biegi od 07.06

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Wy macie z tym IG? IG bawią się zawodowcy...
Mazi_93 - makaron nie musi być brązowy. Kup makaron z durum 100%. Ryż najlepiej parboiled i brązowy. Jeżeli tak kurczowo trzymasz się IG - to pamiętaj, że długie gotowanie ww rzeczy zwiększa IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kokola
to niedobór kcal zapewne jaki masz w diecie to jedno z wytłumaczeń sądząc po btw

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Mam problem odnosnie tluszczy - jaka jest roznica pomiedzy orzechami wloskimi, tranem, a oliwa z oliwek dodawanych do posilkow, czy trzeba koniecznie urozmaicac, jaka inna ryba (tansza) mozna zastapic lososia i przy okazji jaki tran najbardziej oplaca sie kupic oraz takie dodatkowe pytanie jakie witaminy

Zmieniony przez - pdk5891 w dniu 2011-06-08 12:25:58

Amor Patriae Nostra Lex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
mam pytanie ostatnio jem duzo warzyw w tym groch. Po tym mam strasznie smierdzace bąki :D.

Czytam wlasnie na ten temat i wyszukalem
"Groch i fasola zawierają cukry, których organizm ludzki nie trawi. Gdy dostaną się one do jelit, bakterie zaczynają szaleć i wytwarzają ogromne ilości gazów."
Czy groch jest zdrowy ?


i drugie pytanie czy nadmiar blonnika w diecie jest powodem "wybrzuszenia mojego brzucha" ? nie mam duzo tluszczy a jednak moj brzuch jest wypukly od czasu gdy odzywam sie zdrowo. Dla mnie to nowowsc widocznie czegos nie jestem poinformowany (studiuje diete) i nie spotkalem sie z takim przypadkiem hmmm ? Czuje sie jakbym po kazdym posilku mial straszne wzdecia..

Zmieniony przez - Duccci w dniu 2011-06-08 12:53:51

Zmieniony przez - Duccci w dniu 2011-06-08 12:55:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jest zdrowy ale jako dodatek nie jako główne źródło ww czy warzyw zmniejsz ilośc warzyw strączkowych w diecie

błonnik nie przekraczałbym 40-50g zmnijesz także ilość

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium