SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA vol. 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1g glikogenu wiąże ok 3g wody
2 przetań wiec jeść
3 niekoniecznie jeśli bilans sie zgadza

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76010 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754738
Tluszcze musza byc w diecie w okreslonej ilosci. Jezeli akurat nie dasz ich do danego posilku to musza byc w innym.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam.

Mam prace fizyczna (praktycznie caly dzien na nogach) i pracuje 2 dni po 12h i potem 2 dni przerwy.
Przykladowy tydzien pracy:
pon,wt-praca
sr,czw-wolne
pt,sob-praca
nd,pon-wolne itd.

Moje pierwsze pytanie: chodzic na silnowie normalnie co drugi dzien czy chodzic co 3-ci dzien, tylko wtedy kiedy mam wolne od pracy. WG tego tygodnia bylaby to sroda, potem niedziela itd. Nie usmiecha mi sie chodzic przed 12 godzinami pracy na silownie, takze pytam Was.

2. Jestem ektomorfikiem i bardzo szybko spalam. W pracy nie zawsze moge zjesc o okreslonej godzinie, w zwiazku z czym nie lepiej bedzie jesc 4 wiekszych posilkow co 4-4,5h?
Zdarza sie ze przez 5h nie moge nic zjeść w pracy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej jakbyś policzył ile dostarczasz ckal w ciągu dnia

próboj chodzi 3xrazyw tyg jak dasz t=radę

Możesz jeśc co kilka godzin

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2196
czy macie jakiś pomysł co zrobić w sytuacji gdy chodzę na siłownie 4x w tygodniu, jestem na redukcji, trzymam ścisłą dietę ale będę musiał wyjechać na prawie tydzień gdzie nie będę miał dostępu do siłowni a i diety nie będę mógł trzymać jak to w podróży bywa??

Czy może zaniechać aż do powrotu redukcji lub starać się trzymać za wszelką cenę diety bez żadnych ćwiczeń? Co tu zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rób pompki przysiady lub odpocznij od codzienności w tydzień nic sie nie stanie
staraj sie wybierać zdrowe rzecszy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76010 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754738
Moze akurat okres regeneracji da rade wprowadzic jezeli cykl treningowy trwal w miare dlugo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
czy jeśli mam <5kg w ogóle nie schodzącego tłuszczu za dużo (była już redukcja, aeroby i nic ;/) to mogę ten fat "zmasować"? Kiedyś się ktoś pytał o to samo i mu polecono chyba dietę low carb - u mnie jaka dieta najlepiej by zdała egzamin?

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76010 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754738
Jezeli zrobisz mase to na pewno bedzie go wiecej. Redukuj dalej a na pewno efekty beda z czasem. Duza aktywnosc fizyczna i dieta dopiera na ostatni guzik skoro masz slaba genetyke.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
a cos takiego jak czysta masa miesniowa nie istnieje? ta dieta low carb sie nie nadaje? ja gdy tylko slysze slowo "redukcja" to robi mi sie niedobrze ;/ chcialbym wreszcie czuc miesnie

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobiłby ktoś ze mną rywalizację na odchudzanie?

Następny temat

redukcja odrazu po przerwie od silki ?

WHEY premium