SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Wpis dla powiadomek, chyba przez 2 miesiące nie mogłem znaleźć tych tematów z pojedynczymi pytaniami...

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Witam mam pytanko odnośnie odżywiania się pracowałem w wakacje po 8 godzin a teraz jak pójdę do szkoły to ile kcal odjąć w te dni które pracowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Może powiesz coś więcej o tej pracy? Siedziałeś na dupce czy zasuwałeś? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
nick23
chłopie mieszkasz na alasce? w głupiej biedronce ile masz źródeł węgli, już nie mówiąc ile jest tam kasz. Możesz jeść ziemniaki, makaron durum i pełnoziarnisty, ryże od brązowych parabolicznych aż po basmati, chleby graham pszenny, graham żytni, płatki owsiane itd. jest tego dużo. kolejność oczywiście przypadkowa :)


mieszkam na zadupiu, kasz nie jadam, makaronu durum/pełnoziarnistego tez, z ryży jem tylko biały, chleby jem razowe ze słonecznikiem, płatki owsiane - tez nie jem, jem tylko pełnoziarniste. To nie są moje wymogi ani wybrzydzenia. Tylko ja tych produktów po prostu nie dam rady zjesc nawet głupie 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest taka możliwość że masa mi nie pójdzie nawet na sporej nadwyżce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dlatego że musiałbym zjeść śniadanie obiad i kolacje. Przy czym na siłownie chodzę koło 12 i posiłki okołotreningowe też obowiązują.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
gienus12 wywal produkty zbożowe otręby, wosiane jak masz w diecie, mozesz zluzować z weglami i białkiem delikatnie a podbić tłuszcze.

bear90 kaloria kalori nie równia może zamaist dobrej jakości pożywienia wcinasz kiepskie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
to czemu "śniadanie" nie może być twoim przed treningowym? albo zawsze możesz ćwiczyć na czczo, "obiad" będzie po treningowym a "kolacja" ostatnim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
mieszkam na zadupiu, kasz nie jadam, makaronu durum/pełnoziarnistego tez, z ryży jem tylko biały, chleby jem razowe ze słonecznikiem, płatki owsiane - tez nie jem, jem tylko pełnoziarniste. To nie są moje wymogi ani wybrzydzenia. Tylko ja tych produktów po prostu nie dam rady zjesc nawet głupie 50g

I mamy Cię przytulić z tego powodu?
To nie forum do żalenia się.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium