SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185624

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak po treningu masz odżywkę białkową to bcaa weź przed lub popijaj w trakcie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6768
Ponowię pytanie: jestem na masie (ok. 3700kcal dziennie) od tygodnia, w poniedziałek ważyłem 80kg na czczo, wczoraj rano na czczo ok. 77.5kg mając ponad szklankę wody w brzuchu i dwa omlety. Wcześniej byłem na IF 2 miechy ale bez efektów, a tutaj na masie tak chudnę, że aż w lustrze widać różnicę. To normalne i nie powinienem się tym przejmować? Dla mnie aż dziwne. Wiek 17 lat, 187cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
takie wachania mogą być zlaeży co się jadło poprzedniego dnia, czy na kibelku się było.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
makaron vitalia z biedronki moze byc? 2xtyg po 100g?. maka z pszenicy zwyczajnej. Cel masa. a Jeśli nie to dlaczego?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Produkty pszenne nie są zbyt pożądane w diecie, ale czasem możesz zjeść.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 684
Witam
Czy ilość tłuszczy na poziomie 2.0g/kg mc(134g) to prawidłowa praktyka? WW na poziomie 5.4(380g), a białko 2.3(154g) Czy te proporcje nie są odpowiednie i trochę kcal z tłuszczy dać na WW?

Oraz drugie pytanie czy naleśniki z mąki razowej żytniej będą ok jako źródło WW?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 583
Co jeść przed snem będąc na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Cokolwiek chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 583
Ale bardziej białko, węgle czy tłuszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
ja robiłem twaróg, oliwa, rodzynki i mleko/jogurt. masz orzechy czy migdały to wrzuć.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium