SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184874

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o co chodzi z pszennym plackiem/bułką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Sam fakt, że jest z pszenicy, już sprawia, że nie jest to produkt górnych lotów - wręcz przeciwnie. W dodatku w większości przypadków nie jest to mąka pełnoziarnista, a najzwyklejsza oczyszczona.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Czy 450 kcal nadwyżki w diecie jest ok? Dodam, że to dieta pod ciężką pracę na budowie(10h) i czy jest szansa, że choć trochę podrosnę na nadwyżce po miesiącu pracy?

2.8g białka/kg masy nie za dużo?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-08-10 23:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Z tym do wróżki.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Głupie pytanie, ale czy jest szansa, bo czytałem opinie ludzi, którzy od razu katygorycznie piszą, że nie, bo to za duży wysiłek i nawet jakbym żarł po 5k kcal to nie rusze, bo tu ruch ograniczony, niesymetryczny(łopata/taczki itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Będziesz pytał, dopóki nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi?

Nie wiem, jak wygląda Twoja praca, ani jak wygląda Twoja dieta. Nie nastawiałbym się na spektakularne efekty pracy, poza wypłatą.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3571
Witam. mam 17 lat 194cm wzrostu i 95kg wagi. Chcę cwiczyc wg tego planu [Art] Pierwszy rok treningów. Mam ułożoną diete na mase w której jem tyle:
białko 155g = 620kcal
tłuszcz 95g = 864kcal
węgle 393g = 1572kcal

ale mam tendencje do szybkiego tycia i jak bym za szybko tył to co mam tutaj zmniejszyc, węgle????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Zacznij od przeglądu jakości produktów spożywczych i kaloryczności. Dopiero później kombinuj z obcinaniem. Poza tym, po co już teraz się tym przejmujesz?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Czy 450 kcal nadwyżki w diecie jest ok? Dodam, że to dieta pod ciężką pracę na budowie(10h) i czy jest szansa, że choć trochę podrosnę na nadwyżce po miesiącu pracy?

2.8g białka/kg masy nie za dużo?

Zmieniony przez - WŚ w dniu 2013-08-10 23:33:44


raczej bym w to wątpił :) budowa to nie jest lekka praca więc i kcal dużo ciągnie nie mówiąc o sile na trening po robocie ale za wypłatę możesz kupić paczkę odżywek albo dowalić więcej żarcia a pieniędzy i tak ci zostanie więc wyjdzie tylko na + ale 450kcal to mała nadwyżka przy takim czymś :) stestuj sam i dorzucaj kcal i rośnij .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 802 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11706
Chciałem poprawcować i ew. podrosnąć przez miesiąc, ale cel jest taki - wypłata, a od września wszystko na diete wywalić i dobrze się rozbudować.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium