SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 186257

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1923
witam, ile można cukrów prostych dostarczyć powiedzmy w diecie na masie, gdzie zakres węgli to 350-400g ? chodzi mi o to czy musze aż tak całkowicie go unikać, czy jak tam jakiś % cukrów jest w węglach to czy można zjeść to bez problemu.... by nie dać się zwariować ?

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Mogę budując masę zjadać jakiegoś batona lub paluszki ( 100g az 400kcal!) na podwyższenie kalorii (Mars, Snickers)



Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2013-09-09 17:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
witam, ile można cukrów prostych dostarczyć powiedzmy w diecie na masie, gdzie zakres węgli to 350-400g ? chodzi mi o to czy musze aż tak całkowicie go unikać, czy jak tam jakiś % cukrów jest w węglach to czy można zjeść to bez problemu.... by nie dać się zwariować ?

Można.


Mogę budując masę zjadać jakiegoś batona lub paluszki ( 100g az 400kcal!) na podwyższenie kalorii (Mars, Snickers)

Nikt CI nie zabroni przecież. ALe to opcja wybitnie słaba i niekorzystna.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
To jak dostarczyć 500kcal do organizmu ? Makro już jest ustalone :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Skoro makroskładniki masz ustalone to powinieneś wiedzieć, jakiego źródła składników odżywczych Ci brakuje i takie dodać do diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Chodziło mi o to, że mam już odpowiednią ilość btw i wychodzi mi 3100 kcal a potrzebuje 3500-3700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
to jak możesz mieć odpowiednią ilość b/t/w jak nie masz całego zapotrzebowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
pewnie chodzi o to, że przyjął jakiś schemat dla BTW w stosunku do wagi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Czy jest możliwe, że zwiększona podaż białka w diecie przyczynia się do częstszego oddawania moczu? Zauważyłem, że od około pół roku niemal każdej nocy budzę się w środku, żeby się odlać i muszę przyznać, że jest to męczące. Wcześniej nie miałem tego problemu.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
spróbuj nic nie pić ze 2-3 godz przed pojsciem spac

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium