SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 184966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaja Już są w diecie, a Twaróg no nie bardzo bo przed/po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Co polecacie jako źródło białka jeżeli piersi z kurczaka/indyka i podroby mi już obrzydły?( cenowo nie może byćdroższe nizpiersi)

Wieprzowina.

Np. łopatka bez kości kosztuje ok. 11zł/kilogram, a można zrobic super mielone, klopsy, sphagetti, czy zupę krem z mięsem mielonym...

Trochę drożej - np. szynka, czy karkówka..

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam, zamiast płatków owsianych moge jesc płatki z pełnego ziarna pszenicy, bez dodatku cukru ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
no i co że przed/po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Witam, zamiast płatków owsianych moge jesc płatki z pełnego ziarna pszenicy, bez dodatku cukru ????

Móc - możesz. Ale proponuje pszenicę ograniczać.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skerx
Co polecacie jako źródło białka jeżeli piersi z kurczaka/indyka i podroby mi już obrzydły?( cenowo nie może byćdroższe nizpiersi)

Wieprzowina.

Np. łopatka bez kości kosztuje ok. 11zł/kilogram, a można zrobic super mielone, klopsy, sphagetti, czy zupę krem z mięsem mielonym...

Trochę drożej - np. szynka, czy karkówka..


Za darmoszkę zmielą mi mięso w miesnym? i mam pytankooo czy mięso mielone kupione takiue syfiaste to ma na 100g produktu 20g białka? bo tam jest max 50% mięsa a ta... i nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie kupuj gotowego, mięso Ci zmielą w mięsnym bez problemu, za free. Nikomu łaski nie robią.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Skerx
Witam, zamiast płatków owsianych moge jesc płatki z pełnego ziarna pszenicy, bez dodatku cukru ????

Móc - możesz. Ale proponuje pszenicę ograniczać.


czyli codziennie ich jesc nie moge ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
korzystniej znaleźć inne żrodla ww. wygoogluj sobie o pszenicy, to wiele sie dowiesz ciekawych kwestii

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2854
Co nadaję się jako "sos" czy przyprawa do takiego schematycznego dania jak ryż + pierś z kurczaka + jakieś warzywo powiedzmy marchewka, pomidor? Chodzi mi o to że sosy są kaloryczne, wszystko na bazie majonezu to już w ogóle itd.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium