SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185855

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
fuggy12 nic nie myślimy, bo to nie zgadywanka. Masz od groma artykułów na temat tego, od czego zacząć, a odpowiedni dla Ciebie dzial - to Dział Junior.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
hej wyjadacze
rozglądałem sie za sosem sojowym i przyprawami, sos sojowy znalazłem firmy vitasia indyjski, bo japoński zawierał cośz pszenicy? comyśłicio o sosie tej firmy spozywał go ktoś?
i jeśli chodzi o kurkumę cz imbir? gdzie można kupic korzeń czy samą kurkumę do mielenia?
taka gotowa mielona w saszetkach tesco czy biedronce nadaję sie?
i pytanko jeszcze o curry czy inne przyprawy do ziemniakow lub kurczaka pakowane w saszetkach?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Co do przypraw currry, kurkuma, imbir, papryka, chilli wszystko jak najbardziej wskazane. Wiadomo swieze lepsze ale w saszetkach tez sa spoko.

Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-31 16:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
czy można na jakiś czas odstawić diete IF i ponownie ją zacząć np. za 3-4 dni ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
witam z tego co wiem to kalorii z warzyw sie nie liczy (nawet na redukcji) zgadza sie??

wiec czy jak mam np przecier pomidorowy wlasnej roboty (pomidory i przypawy sa w nim) to czy jak robie sobie np spaghetti to nie musze wliczac kalorii z tego przecieru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
zalezy od ilości jak wcinasz kilogram warzyw to bym wliczył na redukcji

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
i jakie warzywa wcinasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
czy można na jakiś czas odstawić diete IF i ponownie ją zacząć np. za 3-4 dni ??? PONAWIAM -bardzo mi na tej odp zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3547
wziąłem się za przeliczanie diety ze względu na zmianę pracy i mam takie pytanie na szybko, czyli licząc kalorie i btw liczyć tylko główne makro ze składnika posiłku (nie wiem jak to ładniej sformułować) np. chude mięso traktować jako samo białko a ryż/kaszę/płatki tylko węgle?
bo licząc w ten sposób na papierze wychodzi mi 2500 kcal, a kalkulatory w necie już ponad 3 tyś pokazują....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
angry hamster jednorazowo tak ale jak masz zamiar takie skoki częściej robić to się zdecyduj.

johnny1005 licz wszystko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium