SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185046

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie da się na to pytanie odpowiedzieć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 360 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22385
no nic sam się tym jutro zajmę :) dzięki za odpowiedzi

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
ja średnią pizzę 38-40 cm z dodatkami liczę jako 2000 kcal. teraz w necie znalazłem że pizza capriciosa 40 cm ma: 2900 kcal, 123 białka, 134 tłuszczu, 314 węgli. waży ok 1.2 kg

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-09-20 22:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
a nie lepiej potraktować pizzę jako cheat i nie liczyć, bo chyba nie jesz jej codziennie jako stały składnik diety :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Cześć, czy przy takim otłuszczeniu, na moje oko ok 20%, mogę robić masę czy to doprowadzi do jeszcze większego zalania smalcem przy znikomym przyroście masy mięśniowej?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Im więcej masz tłuszczu, tym gorszej jakości masę zyskasz, chyba, że odpowiednio to rozegrasz - patrz; a'la rekompozycja.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Poziom % tkanki tłuszczowej może się zmniejszyć, ale jej ilość na pewno się zwiększy. Zastanów się na czym Ci bardziej zależy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Przy obecnej formie i tak musiałbym się prędzej czy później wycinać. Natomiast teraz i tak nigdzie nie będę się pokazywał bez koszulki więc myślę, że mógłbym budować trochę masy bo redukcja zimą jest ciężka. W planach miałem masę do końca lutego i później solidną redukcję 10-12tygodni. Tylko właśnie chciałem zapytać o zdanie doświadczonych ludzi czy przy takim poziomie BFa zrobię jakościowo dobre mięcho? Bo jeśli mam przytyć np 1-2kg czystej masy przez te 4-5miechów to dam sobie z tym spokój i wrócę do FBW dwa razy w tygodniu i częstego basenu i wtedy powoli będę sobie redukował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Na to nikt Ci nie podpowie. Każdy ma inny organizm i nie jesteśmy w stanie określić jakie kto osiągnie rezultaty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Ok Domer, a gdybyś miał generalizować to czy przy tym BFie opłaca się masować? Dodam, że jestem typem endo

Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2013-09-21 12:38:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium