SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 14

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 185029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norbi3011cule
jutro mam zamiar sobie zrobic udka z kurczaka , i czy w kalkulatorze po treningu wpisuje sie wartosc z koscmi czy bez


Chyba nie jesz kości prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
muking
mariuszpruszek
twierdze że zbudujesz taką samą masę na pierogach jak na ryżu jak będziesz trzymać się zapotrzebowania i ćwiczyć.


Skąd Ty to bierzesz? Doświadczasz na sobie czy coś?
Tego jeszcze nie słyszałem.

biorę to z badań, z własnego doświadczenia i doświadczenia innych.
tak jak pisałem wcześniej, przyjmijmy że ktoś ma 5 posiłków dziennie i 3 są "czyste" które zaopatrują organizm w wszystkie witaminy i mikroelementy to jakie są przeciwwskazania do zjedzenia pozostałych posiłków "brudno"?
wracając do tematu frytek i pierogów to nie wiem jak u ciebie ale u mnie to zalicza się do tego "czystego" jedzenia bo ziemniaki i mąka razowa są bardzo dobrym zródłem ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
oliwa salvadori firenze olio extra vergine di oliva - jest to dobra jakosciowo oliwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym widzieć te badania gdzie głoszą, że pół na pół, dobrych węglowodanów i złych są korzystne na jakościową masę mięśniową na co dzień.

Batony, ciastka, pizza i naleśniki też są właściwe, owszem, własne robione.
Mowa o tych ze sklepów albo restauracji.. frytek, pierogów i.t.d jakbyś nie wiedział o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 990
Mam pytanie, bo po skończonym cyklu na mono za jakiś czas chciałbym kupić treca cm3. I mam pytanie bo dawkowanie jest 12kapsułek na dzień. 360caps wystarczy mi na 4 tygodnie, to nie za mało na cykl? I jak coś to ile tych kapsułek wziąć?

Ehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
poczytaj o iifym
mięśnie na pewno rozróżniają źródło węgli i ich budulcem są tylko węgle złożone tak?
kiedyś ktoś napisał że, żeby zbudować mięśnie trzeba jeść 6 posiłków co 2 godziny, 5 z nich to ryż i kurczak a ostatni to twaróg z oliwą a patrząc nawet na diety znanych kulturystów to mają tam takie rzeczy że użytkownicy tego forum zaczynają płakać że jedzą suchego kurczaka z ryżem a efektów brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
oliwa salvadori firenze olio extra vergine di oliva - jest to dobra jakosciowo oliwa? - to jak z ta oliwa ? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można jeść nawet 3 posiłki, tu chodzi o dostarczenie tylu kcal ile dany organizm potrzebuje.
Jedzenie co 2-3h dawno obalono. Każdy ma inny cel, nie wszyscy chcą wyglądać jak kulturysta. ( chociaż to nie możliwe w większości przypadkach )

Standardowy posiłek, tak się przyjęło. Rzecz jasna, że istnieje wiele innych wartościowych produktów.
Rób swoje, ja nie podzielam Twojej uwagi co do złych węglowodanów.

Sadasa, ta oliwa jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Posiłek potreningowy na noc

Następny temat

Spalanie tłuszczu z brzucha

WHEY premium